Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 11d. 20:45

Moterų vairuojamų automobilių kaktomušos garsą net už kilometro girdėję kaimiečiai: „Buvo klaiku“

Įvykio vietoje
Aldonos Minkevičienės („Gimtasis Rokiškis“) nuotr. / Įvykio vietoje

Net 7 žmonės, tarp jų 3 nepilnamečiai, buvo sužeisti per avariją Rokiškio rajone, kurios metu kaktomuša susidūrė „VW Golf“ ir „Renaul Laguna“ automobiliai.

Vyraujančią nuomonę, kad moterys galbūt vairuoja prasčiau, bet saugiau, dėl to ir jų sukeliamos avarijos esą nebūna tokios baisios, kartais koreguoja išimtys.

Ar galima pavojingai, neužtikrintai lenkti sunkvežimį, jei mašinoje esi atsakinga ne tik už save, bet ir dar 5 keleivius, 3 iš kurių – nepilnamečiai?

Apie tai, galima neabejoti, šiomis dienomis nuolat galvoja 49 metų vilnietė, kaip įtariama, sukėlusi baisią kaktomušą Rokiškio rajone.

Kaip šeštadienį informuoja Policijos departamentas, vakar apie 9 val. kelio Radiškis–Anykščiai– Rokiškis 69-ame kilometre automobilis „Renault Laguna“, vairuojamas N.P. (gimusios 1962 m.), išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu E.M. (gimusios 1987 m.).

Eismo įvykio metu sužalota automobilio „Renault Laguna“ vairuotoja (dėl šonkaulių lūžių gydoma ambulatoriškai) bei kartu važiavę J.P. (gimęs 1991 m.) (dėl kūno nubrozdinimų gydomas ambulatoriškai), T.T. (gimęs 1991 m.) (dėl nubrozdintos kojos gydomas ambulatoriškai), I.P. (gimusi 1995 m.) (dėl blauzdikaulio lūžio paguldyta į ligoninę), M.D. (gimusi 2000 m.) (dėl žaizdos blauzdoje paguldyta į ligoninę), R.S. (gimusi 1994 m.) (dėl kūno sumušimo gydoma ambulatoriškai).

Nukentėjo ir automobilio „VW Golf“ vairuotoja, kuri dėl šonkaulių lūžių ir plaučio trūkio paguldyta į ligoninę.

Apie šią avarija pasakojančiame vietos laikraštyje „Gimtasis Rokiškis“ rašoma, jog aplinkiniai galingo smūgio garsą girdėjo net už gero kilometro. Iš sudaužytų mašinų išsiropštę nukentėjusieji vaitojo. „Buvo klaiku. Vienoje vietoje tiek daug sužalotų žmonių. Vieni klykė dėl sužalojimų, kiti iš išgąsčio“, – žurnalistams pasakojo vietos gyventojai, pirmieji atskubėję į nelaimės vietą.

Sužalotieji į Rokiškio ligoninę išgabenti trimis greitosios pagalbos automobiliais.

„Gimtojo Rokiškio“ duomenimis, „Renault“ vairuotoja ties sankryža, prieš pat nuokalnę, bandė aplenkti Kamajų link važiavusį vilkiką, nors šiame ruože ištisinė linija draudžia tai daryti. Vilnietės automobilis iššoko tiesiai prieš golfą.

Nelaimės aplinkybių tyrimą tęsia vietos kelių policijos pareigūnai.

Aldonos Minkevičienės („Gimtasis Rokiškis“) nuotr./Įvykio vietoje
Aldonos Minkevičienės („Gimtasis Rokiškis“) nuotr./Įvykio vietoje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min