Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muitininkai cigaretes aptiko autobuso „miegamajame“ įrengtoje slėptuvėje

Muitininkai cigaretes aptiko autobuso „miegamajame“ įrengtoje slėptuvėje.
VTM nuotr. / Muitininkai cigaretes aptiko autobuso „miegamajame“ įrengtoje slėptuvėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Medininkų kelio ir Kenos geležinkelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 20 tūkst. litų. Realizavus šią cigarečių kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, apie 14 tūkst. litų.

Kaip teigiama išplatintame pranešime, daugiausia nelegaliai gabenamų cigarečių sulaikyta Medininkų kelio poste.

Vakar dieną Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais sustabdė patikrai iš Baltarusijos atvykusį maršrutinį autobusą
„Minskas-Vilnius“. Autobusą vairuojantis kaimyninės šalies pilietis M.V. patikino, kad autobuse draudžiamų daiktų ir prekių nėra, tačiau apžiūrinėdami autobusą muitininkai atkreipė dėmesį į vairuotojo miegamajame skyriuje šalia miegamosios vietos esančią atitvarą. Atidžiau apžiūrėję vairuotojo „miegamąjį“, pareigūnai jame aptiko slėptuvę, kuri buvo atitverta faneros lakštu. Iš autobuse esančios slėptuvės muitininkai ištraukė 1802 pakelius cigarečių „Fest 7“, „Fest“, „Premjer 7“, „Premjer“. Sulaikyto krovinio vertė – beveik 13 tūkst. litų.

Apklausus autobuso keleivius, keturios autobusu į Vilnių vykusios Baltarusijos pilietės A. R., V. D., M. A. ir L.K. prisipažino, kad vairuotojo „miegamajame“ esančioje slėptuvėje už faneros paslėpė 36 blokus įvairių cigarečių. Kaip slėptuvėje, prie kurios prieiti, įdėti ar išimti cigaretes galima tik vairuotojui žinant, atsirado likę beveik 150 blokų cigarečių, autobusą vairuojantis vyras paaiškinti nesugebėjo. Tiek vairuotojui, tiek nelegaliai cigaretes gabenusioms autobuso keleivėms surašyti administracinių teisių pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretes sulaikytos.

Kituose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai patikrino ir daugiau automobilių, kurių vairuotojai mėgino paslėpti nedidelius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min