Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muitininkai nusivylę kontrabandininko išmone: batų dėžutė – nepatikima kontrabandos slėptuvė

Sulaikyta cigarečių kontrabanda
Vilniaus teritorinės muitinės nuotr. / Sulaikyta palaidų cigarečių kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį muitinės pareigūnams įkliuvo smulkus kontrabandininkas, palaidas cigaretes savo lagamine išslapstęs įvairiausiose vietose. Maršrutiniu autobusu keliavęs ukrainietis kelionę į Lietuvą tęsė jau be slapto krovinio.

Penktadienį į Medininkų kelio postą atvykusio maršrutinio autobuso Kijevas-Vilnius keleiviai patikrinti įprasta tvarka – jie iš autobuso buvo išlaipinti ir kartu su asmeniniais daiktais patikrinti keleivių tikrinimo salėje.

Keleivių bagažas patikrintas introskopu (bagažo rentgeno kontrolės sistema), kurio pagalba greitai įvertinta, jog viename iš lagaminų, priklausančiame Ukrainos piliečiui S.K., gali būti gabenamas neleistinas kiekis akcizinių prekių. 

Remiantis rentgenogramos duomenimis, iškart nustatyta, jog į lagamino pamušalą įsiūti cigarečių pakeliai – aptikta daugiau kaip penki blokai cigarečių „LD Blue“. 

Tikrinimą atliekant toliau, pilietis S.K. jau pats prisipažino, jog dalį cigarečių slepia telefono pakuotės dėžutėje, tačiau muitinės pareigūnai greit aptiko daug didesnį cigarečių kiekį... batų dėžutėse.

Visos čia suslėptos cigaretės vežtos palaidos, be pakuočių. Jų būta apie 60 pakelių, rašoma Vilniaus teritorinės muitinės vyriausiosios inspektorės ryšiams su visuomene Gintarės Saukevičiūtės pirmadienį paviešintame pranešime.

Pusamžiui vyrui surašytas Administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl kontrabandos gabenimo, tabako gaminiai sulaikyti.

Beje, piliečiui pasisekė, jog maršrutinio autobuso vairuotojas sutiko palaukti, kol bus įforminti reikiami dokumentai, taip jis nepraleido tą dieną numatyto skrydžio į Suomiją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min