Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muitininkai sulaikė anabolinių steroidų siuntą

Sulaikyta vaistų siunta
Lietuvos muitinės pareigūnų nuotr. / Sulaikyta vaistų siunta
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai penktadienį (rugpjūčio 5 d.) sulaikė 27 tūkst. tablečių anabolinių steroidų „Metandrostenolon“. Tai pirmas kartas šiais metais, kai sulaikoma tokia stambi vaistinių preparatų siunta.

Vilniaus oro uosto poste tikrindami į Lietuvą atgabentas siuntas, muitininkai atkreipė dėmesį į Ispanijos muitinės grąžintą siuntą. Krovinio siuntėjas, Panevėžyje registruota įmonė, dokumentuose buvo nurodžiusi, kad į Ispaniją siunčiamos automobilių detalės įvertintos 40 litų.

Atidarę siuntą, muitininkai joje aptiko 270 originalių pakuočių (27 tūkst. tablečių) vaistinio preparato „Metandrostenolon“, kurio veiklioji medžiaga yra „Metandienon 5 mg“. Rusijoje pagamintus anabolinius steroidus muitininkai įvertino 10800 litų.

Kadangi vaistiniai preparatai buvo gabenami pažeidžiant teisės aktus, siunta buvo sulaikyta.

Primename, kad be recepto kopijos ar gydytojo pažymos, asmeniniam naudojimui, į Lietuvą galima įvežti (gauti paštu) ne daugiau kaip 5 originalias vaistinių preparatų pakuotes; daugiau kaip 10 originalių vaistinių preparatų pakuočių galima įvežti (gauti paštu) tik turint gydytojo pažymą, patvirtinančią vežamų (gaunamų) vaistinių preparatų paskyrimą ir gydymui reikalingą vaistinio preparato kiekį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min