Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 29d. 13:59

Muitininkai sulaikė cigarečių beveik už 14 tūkst. litų

Kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Kontrabandinės cigaretės

Trečiadienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė nelegaliai vežamų cigarečių, kurių vertė – beveik 14 tūkst. litų.

Ankstyvą rytą Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė į Lietuvą vykstančio Baltarusijos piliečio M.H. vairuojamą automobilį „Mercedes-Benz“. Atidžiau jį apžiūrėdami priekiniuose posparniuose pareigūnai aptiko specialiai įrengtų ertmių, kuriose buvo paslėpta apie 600 pakelių cigarečių  „Saint George“. Jų vertė – apie pusketvirto tūkstančio litų.

Po vidurnakčio per Lavoriškių kelio postą automobiliu „Volkswagen“ iš Baltarusijos į Lietuvą parvykstantys mūsų šalies piliečiai R.S. ir A.A. muitinės pareigūnus tikino, kad neleistinų prekių ir daiktų neturi. Tikrindami automobilį muitinės pareigūnai nieko įtartino nepastebėjo. Užtat įtarimų sukėlė vairuotojo ir keleivės nenatūraliai styrantys viršutiniai drabužiai. Ir iš tiesų juos apieškodami muitininkai rado paslėptų pakelių cigarečių, kurių vertė – apie pustrečio šimto litų.

Vos po poros valandų per tą patį kelio postą iš gretimos valstybės pargrįžtančiam Lietuvos piliečiui V.Š. taip pat nepavyko prasmukti pro muitininkus. Apžiūrėdami jo vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“, muitinės pareigūnai po priekiniu prietaisų skydeliu bei bagažinės ventiliacijos angose aptiko kontrabandinių cigarečių beveik už pusę tūkstančio litų.

Lavoriškių kelio poste muitininkų žvilgsnis užkliuvo ir už maršrutinio autobuso Pastovys–Vilnius. Jame muitinės pareigūnai aptiko per 20 pakelių bešeimininkių cigarečių, kurių vertė – daugiau nei 200 Lt.

Medininkų kelio poste tikrindami autobusą „Maz“, važiuojantį maršrutu Minskas–Vilnius, muitininkai rado apie 50 niekam nepriklausančių cigarečių pakelių beveik už 300 Lt.

Kenos geležinkelio poste keleivinį traukinį Charkovas–Kaliningradas tikrindami muitinės ir pasienio pareigūnai taip pat rado bešeimininkį krovinį. Įvairiose traukinio vietose įrengtose slėptuvėse pareigūnai aptiko per 200 cigarečių „Fest 7“, „Viceroy Red“, „Winston Silver“, „Winston Blue“, „Viceroy Blue“, „Winston Klasik“, „West Red“ pakelių. Šio niekam nepriklausančio radinio vertė – beveik 9 tūkst. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min