Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muitininkai „tuščiame“ vilkike aptiko kontrabandinių rūkalų beveik už 213 tūkst. litų.

Muitininkai vilkike aptiko kontrabandinių rūkalų.
VTM nuotr. / Muitininkai vilkike aptiko kontrabandinių rūkalų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo kelio poste sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 213 tūkst. litų.

Realizavus šią cigarečių kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, per 149 tūkst. litų. Dėl itin didelio kontrabanda gabenamų rūkalų kiekio pradėtas ikiteisminis tyrimas.Tai jau 6 atvejis šiais metais, kai dėl itin stambios kontrabandos, sulaikytos Raigardo kelio poste, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Trečią valandą nakties muitinės pareigūnai sustabdė iš Baltarusijos įvažiavusio Lenkijos piliečio P. Z. vairuojamą vilkiką „Volvo“ su puspriekabe – šaldytuvu „Lamberet“. Automobilis važiavo tuštiems krovininiams automobiliams skirta juosta, o vairuotojas deklaravo, kad su savimi neleistinų daiktų ir prekių nesiveža.

Tikrinant vilkiką, muitininkams kilo įtarimų, kad gali būti perdirbta vilkiko puspriekabė, todėl buvo nuspręsta ją apžiūrėti detaliau. Netrukus pareigūnų įtarimai pasitvirtino – puspriekabės grindyse jie atrado įrengtą slėptuvę, prigrūstą cigarečių.

Muitininkai ištraukė 65 dėžes kontrabanda gabenamų cigarečių „Regal“, kurios buvo įvertintos beveik 213 tūkst. litų. Nelegalus krovinys perduotas Muitinės Kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriaus pareigūnams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos gabenimo pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 199 str. 1 dalį. Sulaikytas ir vilkiko vairuotojas. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min