Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 11d. 13:45

„Mustangą“ vairavę trys kavos vagysčių ekspertai iš Klaipėdos krašto įkliuvo Šiauliuose

Ar gerti kavą?
Flickr.com / Kava

Šiaulių mieste įkliuvo kavos pakuotes iš parduotuvių lentynų vogusi trijulė. Policija sulaikė ir įtariamuosius, ir jų turėtą išskirtinį „Ford Mustang“ automobilį.

Šiaulių prekybos centro „Saulės miestas“ parduotuvėje „Rimi“ įkliuvo kavos pakuotes iš parduotuvių slapta grobę trys klaipėdiečiai. Dar kovo 6 dieną, apie 16 valandą  Šiauliuose, prekybos centro „Rimi“ parduotuvėje, apsaugos darbuotojai sulaikė 3 asmenis, iš parduotuvės pagrobusius 42 kavos pakelius po 500 gramų, kurių bendra vertė – 255,36 euro.

Paaiškėjo, kad iš pajūrio krašto atvykusių vyrukų kavos siaubimo akcija Šiaulių mieste tik spėjo įsibėgėti, kai prieš kelias valandas vaizdo stebėjimo kamerų pagalba apsaugos darbuotojų įžvalgi akis užfiksavo juos besidarbuojančius vienoje Gegužių gatvės parduotuvėje. Informacija su vaizdžiu parduotuvę švarinusių asmenų apibūdinimu akimirksniu pasklido tarp prekybos tinklo apsaugininkų.

Glaudus bendradarbiavimas ir informacijos pasidalinimas padėjo išaiškinti susiformavusios grupės nusikaltimus. Minėti vyrukai buvo pastebėti peržiūrint prekybos centro „Saulės miestas“ saugomų objektų fiksuotus vaizdus: akivaizdžiai matėsi, kaip vienas iš jų paima nuo lentynos kavos pakuotes, deda į prekių krepšį, kurį perduoda kitiems dviem draugams, o po to kaip niekur nieko visi trys išeina iš prekybos salės pro kasas tuščiu krepšiu, nemokėdami už prekes, tačiau išsipūtusiomis striukėmis. Netrukus įtariamieji asmenys prekybos centre buvo sulaikyti ir perduoti iškviestiems policijos pareigūnams. 

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu atlikus sulaikytų asmenų apžiūrą, jų viršutiniuose rūbuose, – striukėje ir švarke, rastos specialiai įtaisytos kišenės vogtoms prekėms slėpti. Policijos pareigūnai, peržiūrėję apsaugos vaizdo stebėjimo kameromis fiksuotus vaizdus, nustatė, kad tie patys asmenys prieš kelias valandas Šiauliuose, Gegužių gatvėje esančioje parduotuvėje  pagrobė kavos pakuočių beveik už 200 eurų.

Policijos komisariate nustačius įtariamųjų asmenų tapatybes, paaiškėjo, kad Šiaulių mieste įkliuvo jau teisti 26, 33 ir 37 metų Klaipėdos krašto gyventojai.

Pareigūnai netoli prekybos centro „Saulės miestas“, daugiabučių namų kieme, rado ir paėmė nusikaltėlių grupelei priklausantį automobilis „Ford Mustang“, kurio bagažinėje buvo sudėtos kelioninės rankinės su galimai nusikalstamu būdu įgytomis kavos pakuotėmis. Policijos komisariate nustačius įtariamųjų asmenų tapatybes, paaiškėjo, kad Šiaulių mieste įkliuvo jau teisti 26, 33 ir 37 metų Klaipėdos krašto gyventojai.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai ir pareikšti įtarimai. Kovo 7 dieną teismas mėnesiui sankcionavo visų trijų asmenų suėmimą. 

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate jau yra gauta duomenų, kad ši susidariusi grupelė veikė Radviliškio mieste ir kituose šalies miestuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min