Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 17d. 10:32

Muzikos įrašų kontrabandoje – nuo Alos Pagačiovos iki „The Beatles“

Sulaikytas nedeklaruotos komercinės paskirties prekės.
VTM nuotr. / Sulaikytos nedeklaruotos komercinės paskirties prekės: muzikos įrašai CD plokštelėse.

Muitininkai sulaikė krūvą nedeklaruotų segtukų, siūlų, CD ir DVD plokštelių.

Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnams įkliuvo lietuvis, iš Baltarusijos slapčia vežęs krūvą komercinės paskirties prekių. Jokių jų įsigijimą liudijančių dokumentų vyras pateikti negalėjo.

Lietuvis M.V. lengvuoju automobiliu „Fiat Stilo“ į šalį įvažiavo žaliuoju kanalu. Taip veiksmu deklaravo, kad prekių, viršijančių leistinas įvežti normas, neturi. Vėliau pareigūnus patikino ir žodžiu – esą veža tik asmeninius daiktus.

Transporto priemonė buvo nusiųsta į tikrinimo angarą. Patikrinus bagažinėje buvusį kelioninį krepšį, rasti mažmeninei prekybai skirti daiktai: tūkstančiai plaukų segtukų bei šimtai vienetų siuvimo bei siuvinėjimo siūlų.

Po šio nedeklaruoto radinio atliktas detalus viso automobilio bei paties vairuotojo patikrinimas. Pasirodo, 55-erių metų vyras gabeno įvairių komercinės paskirties prekių. 

Prietaisų skydelio daiktadėžėje, priekinių durelių nišose aptikti slėpti gamyklinėse pakuotėse supakuoti CD, DVD diskai, taip pat poligrafinė medžiaga CD diskams apipavidalinti. Kompaktinių plokštelių vairuotojas glaudė ir prie savęs – supakavęs į juodus polietileninius maišuos juos slėpė po viršutiniais drabužiais. Iš viso rasta apie 300 įvairių kompaktinių diskų su įrašytais muzikiniais kūriniais, rašoma Vilniaus teritorinės muitinės vyriausiosios inspektorės ryšiams su visuomene Gintarės Saukevičiūtės trečiadienį paviešintame pranešime.

Paprašytas M.V. negalėjo pateikti jokių komercinės paskirties prekių, skirtų mažmeninei prekybai, įsigijimo dokumentų.

Visos prekės, kurių bendra vertė apie 6 tūkst. litų, bei automobilis sulaikyti. Vairuotojui surašytas Administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal 210 str. (kontrabanda).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min