Tiesiogiai
2012-11-23 09:43

Naivus marijampolietis neteko telefono

Marijampolės policija ieško sukčiaus, iš naivaus marijampoliečio išviliojusio telefoną.
Išmanusis telefonas „iPhone 4S“
Telefono „iPhone 4“ marijampolietis nesulaukė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kaip rašoma Marijampolės apskrities VPK pranešime, dar lapkričio 19 d. Marijampolės savivaldybės gyventojas I.P. (gim. 1986 m.) paštu išsiuntė savo mobilųjį telefoną „Nokia X7“ (jo vertė 800 litų) asmeniui, prisistačiusiam M.A.

Marijampolietis teigia, kad jis su M.A. susitarė, jog šis mainais į Marijampolę atsiųs savo mobilųjį telefoną „iPhone 4“.

„Tačiau M.A. pažado netesėjo ir iki šiol nei atsiuntė savo telefoną I.P., nei pastarajam grąžino mobilųjį telefoną „Nokia X7“, – rašoma Marijampolės policijos pranešime.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą