Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktį chuliganai bandė sudeginti Vilniaus naktinį klubą „Plan-B“

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino praėjusio savaitgalio (lapkričio 25–27 d.) karščiausius įvykius.

Per praėjusias 3 savaitgalio paras šalies ugniagesiams teko gesinti 71 gaisrą bei atlikti 144 kitus gelbėjimo darbus, iš jų 122 kartus teko vykti šalinti vėtros padarinius, daugiausia Klaipėdos apskrityje. Laimė, per vėtrą žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti, o gaisrų metu 2 gyventojai buvo traumuoti, pažymima PAGD atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Sekmadienį iš policijos gautas pranešimas, jog sekmadienio naktį apie 3 val. 30 min. Vilniuje, Pylimo gatvėje, į naktinio klubo „Plan-B“ lauko sieną buvo mestas butelis su degiu skysčiu, kuriam sudužus, apdegė klubo sienos. Ir šio įvykio aplinkybės dar aiškinamos.

Penktadienio vakarą apie 19 val. 30 min. gaisras kilo Tauragės rajone, Pabūdviečių kaime, individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna, jo stogas buvo sukritęs, tad namo bei jame buvusio turto išgelbėti nepavyko. Išgelbėti pavyko tik šalia stovintį ūkinį pastatą. Gesinant degantį gyvenamąjį namą ir esant stipriam uždūminimui bei stipriam vėjui, nugriuvo deganti lauko siena. Virsdama sudegusi konstrukcija prispaudė Tauragės apskrities PGV ugniagesį gelbėtoją. Ištrauktas ugniagesys greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatyti kūno sumušimai. Ugniagesys gelbėtojas išleistas gydytis į namus. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį apie 18 val. gaisras kilo Kaune, Kalniečių gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams ir laužtuvu atidarius medines lauko duris, už jų buvo rasta sąmoninga 67-erių buto gyventoja, kuri pati nesugebėjo atsirakinti durų. Ją, kaip spėjama, apsinuodijusią dūmais, medikai išvežė į Kauno klinikas. Gaisro metu kambaryje apdegė spintelės stalviršis, televizorius ir sienos tapetai, aprūko abu kambariai bei kitos patalpos. Gaisro priežastis dar tikslinama.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie vidurnaktį, gautas parnešimas, jog Klaipėdoje, Šilutės plente, prie namo bandyta įsilaužti į automobilį BMW, o paskui jis buvo padegtas. Per gaisrą apdegė Italijos piliečiui priklausančio automobilio priekinė sėdynė, aprūko salonas. Įvykis tiriamas.

Didelis gaisras šeštadienį apie 17 val. 35 min. kilo Marijampolės savivaldybėje, Buriškių kaime, ŽŪB „Želsvelė“ priklausančiame sandėliavimo paskirties pastate. Nors gaisrą gesino didelės ugniagesių pajėgos, jį pilnai užgesinti pavyko tik vakar. Gaisro metu sudegė viduje buvę apie 1200 šiaudų rulonų. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti greta stovintį ūkinį pastatą. Gaisro priežastis ir nuostoliai dar tikslinami.

Sekmadienį 14 val. 06 min. gautas pranešimas, jog Šiaulių rajone, Lingailių kaime, sodų bendrijoje „Dūktas“, į vandens pilną kanalą yra įvažiavęs lengvasis automobilis, o šalia jo plūduriuoja skenduolis. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai, kol kas nenustatytos tapatybės žmogaus kūną ir automobilį „Renault 19“ ištraukė į krantą ir perdavė policijos pareigūnams. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min