Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktį Kaune sudegintas gyvūnų globėjų automobilis

Sudegęs automobilis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio naktį Kaune, buvo padegtas Gyvūnų globėjų asociacijos automobilis (GGA).

Kaune įsikūrusi GGA, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, neteko vieno didžiausio savo turto – gyvūnams transportuoti skirto automobilio.

„Pirmiausiai kieme dingo šviesa, automobilis užsiliepsnojo apie 4:15 valandą ryte. Kameromis yra užfiksuotas vaizdas kaip ateina žmogus ir numetą kažkokį daiktą su degiu skysčiu. Šiuo metu dirba ekspertai, yra atvažiavusi policija“, – faktą apie sudegintą automobilį 15min.lt patvirtino GGA vadovas Vytautas Gustaitis.

Gyvūnų globėjų asociacija turi keletą automobilių, tačiau gyvūnams vežti buvo pritaikytas pastarasis. Sudegė visa įranga buvusi automobilyje: gyvūnų skeneriai, paėmimo-gaudymo priemonės, navigacijos, telefonai, darbuotojo apranga. 

„Patyrėme didelį nuostolį, gelbėjame gyvūnus, o dabar pagalbos prireikė patiems, jei kokia įmonė ar gyventojai galėtų padėti dovanodami jiems nereikalingą automobilį, būtumėm labai dėkingi. Automobilis būtinas gelbėjant gyvūnus“. – pagalbos kreipėsi V.Gustaitis.

Apie gyvūnų globėjų asociaciją

Gyvūnų globėjų asociacija įkurta 1999 m. gegužės mėn. 13 d. Gyvūnų globėjų asociacijos pagrindinis tikslas – ginti naminius ir laukinius gyvūnus nuo žiauraus elgesio, ieškoti būdų ir priemonių gyvūnų gerovei užtikrinti, suteikti pirmąją pagalbą sužeistiems šunims, katėms, laukiniams gyvūnams ir paukščiams. Paaukoti asociacijai galima čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min