Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 11:42 , Atnaujinta: 2011 lapkričio 11d. 14:54

Naktį prie Vilniaus kelių policijos aidėjo šūviai, dėl įvykio apklausiamas sostinės kelių policijos pareigūnas

Ginklas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Ginklas
Vilniaus policija aiškinasi, kas iš tiesų įvyko naktį iš ketvirtadienio į penktadienį po sostinės kelių policijos budėtojų langais. Naktį čia aidėjo šūviai, po incidento į policijos komisariatą pristatytas neblaivus kelių policijos pareigūnas, jo brolis nuvežtas į ligoninę.

Incidentas apie 2 val. įvyko Giraitės g., kur įsikūrusi Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdyba. Po kelių policijos budėtojų langais pradėjus aidėti šūviams, kelių policijos budėtojai skubiai išsikvietė pastiprinimą. Į Giraitės g. netrukus suvažiavo gausios pareigūnų pajėgos.

Policijos patruliai greta kelių policijos pastato aptiko neblaivų (vėliau alkoholio matuoklis parodė, kad jo organizme yra beveik 2 prom. alkoholio) savo kolegą, atostogaujantį kelių policijos pareigūną R.M., ir jo brolį. Pastarajam buvo sužalota galva.

Pareigūnas R.M. neneigė panaudojęs ginklą. Jis tvirtino, kad kilo konfliktas su dar kažkokiu trečiu vyru, todėl esą R.M. į orą šaudė gindamasis. Tačiau įvykį matę liudininkai kol kas nepatvirtina informacijos apie trečią vyrą.

Įvykio vietoje įtarta, kad per incidentą buvo peršauti kelių policijos langai. Juos apžiūrėję ekspertai paneigė šią versiją. Esą languose yra matomos ne šautinės žymės.

Neblaivus R.M. buvo pristatytas į Vilniaus m. 2-ąjį policijos komisariatą ir čia praleido naktį. Penktadienio rytą jis buvo apklausiamas. Iš jo paimtas pistoletas, kuriuo naktį buvo šaudyta, taip pat iš jo namų paimti medžiokliniai ginklai.

Pareigūno brolis dėl galvos sužalojimo išvežtas į ligoninę. Suteikus pagalbą jis vėliau paleistas gydytis į namus.

Po incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

15min.lt žiniomis, kol vyksta įvykio tyrimas, R.M. nušalintas nuo pareigų.

Papildyta: Penktadienį prieš pietus Vilniaus kelių policijoje buvo keičiami išdaužyti langų stiklai. Vilniaus apskrities VPK viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis 15min.lt žurnalistui sakė, kad po apklausos policijos komisariate sulaikytas pareigūnas paleistas.

„Daug pasakyti nėra ką. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, jis (R.M. – red. past.) nušalintas nuo pareigų, jam pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, paskirta kardomoji priemonė“, – sakė A.Mikulskis.

Papildyta: Pranešimą apie šį penktadienį po pietų išplatino ir Vilniaus apskrities VPK. Kaip rašoma pranešime, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 2.01 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyrius gavo pranešimą, kad Vilniuje, Giraitės g. 3, prie pastato, šaudoma, vyksta grumtynės, kurių metu išdaužti langų stiklai. 

Įvykio vietoje sulaikytas šiuo metu atostogaujantis Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo poskyrio ginkluotės grupės vyriausiasis postinis Rolandas Mikelevičius (gim. 1971 m.). Sulaikant jis nesipriešino, pakluso reikalavimui atiduoti savigynai išduotą ginklą – PM pistoletą  be šovinių. 

Jis buvo pristatytas į Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą. Pareigūnui nustatytas 1,99 promilės girtumas.

Kartu su  pareigūnu buvo jo brolis, kuriam per grumtynes praskelta galva. Vilniaus greitosios  pagalbos universitetinėje ligoninėje suteikus pirmąją medicinos pagalbą nukentėjusysis išleistas į namus. 

Pareigūnas nušalintas nuo tarnybos, pradėtas tarnybinis patikrinimas. Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso  284 str. 1 d. (Viešosios tvarkos pažeidimas).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min