Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 30d. 13:35

Šiauliuose naktį apšaudyta Valstybinė mokesčių inspekcija ir antstolės kontora (papildyta 16.12 val.)

Po šūvių lange liko skylė.
Valstybinę mokesčių inspekcijos nuotr. / Po šūvių lange liko skylė.

Naktį į trečiadienį Šiauliuose buvo apšaudyta Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Šiaulių AVMI) bei antstolės Eurikos Rulienės kontora.

Šiaulių AVMI išplatintame pranešime teigiama, kad antradienį apie 22.30 val. buvo kelis kartus šauta į Operatyvios kontrolės skyriaus langus.

Suveikus signalizacijai, atvyko saugos tarnybos budintis ekipažas, kuris viename iš langų pastebėjo skylę, panašią į šautinę. Apie įvykį nedelsiant buvo informuotas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto policijos komisariatas ir Šiaulių AVMI darbuotojai. Pareigūnams apžiūrint pastatą iš vidaus paaiškėjo, kad skylėmis išvarpyti trijų langų stiklai. Šiandien komisariatas spręs dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo.

Apie įvykį pranešta draudimo bendrovei, laukiama atvykstant jų atstovų, kurie suskaičiuos patirtą žalą.

Trečiadienį po pietų pranešimą apie panašų incidentą išplatino ir Lietuvos antstolių rūmai. Jame teigiama, kad tą pačią naktį šratiniu šaunamuoju ginklu apšaudyta Šiaulių antstolės Eurikos Rulienės kontora.

Pirmajame daugiabučio gyvenamojo namo aukšte Vilniaus gatvėje įrengtoms antstolės kontoros patalpoms padaryta didelė materialinė žala. Kontoros darbas laikinai nutrauktas, kol bus pakeisti išdužę langai ir užtikrinta viduje esančių dokumentų bei technikos priemonių apsauga.

Išpuolio aplinkybes tiria vietos policija.

Tai jau trečiasis panašaus pobūdžio išpuolis prieš antstolės E.Rulienės kontorą. Šios kontoros langai šratiniu šaunamuoju ginklu du kartus buvo apšaudyti ir 2006 metais. Tąkart nusikaltimu įtariami asmenys nenustatyti.
 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min