Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 6d. 10:32

Naktį Šilutėje automobilis rėžėsi į pastato sieną, vairuotojas pabėgo, girtas mašinos savininkas vėliau pats atėjo į policiją

Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Šilutės policija tiria aplinkybes avarijos, per kurią nesuvaldytas automobilis įsirėžė į namo sieną. Vairuotojas po incidento iš įvykio vietos paspruko, tačiau po kiek laiko girtas automobilio savininkas pats atėjo į policiją.

Incidentas naktį iš pirmadienio į antradienį apie 3.11 val. įvyko Sodų g. Automobilio „Peugeot 406“ vairuotojas posūkyje užuot pasukęs į kairę, nuvažiavo tiesiai. Iš įvykio vietoje likusių žymių matyti, kad prieš pat smūgį automobilį dar bandyta stabdyti, tačiau nepaisant to mašina trenkėsi į mūrinį namo priestatą.

Smūgis name miegojusius žmones išvertė iš lovų. Vienas namo gyventojas išbėgęs į lauką dar spėjo pastebėti iš mašinos išlipantį vyrą, kuris iš karto paspruko.

Maždaug po valandos į policiją atėjo 25 m. automobilio savininkas. Jo veidas buvo sumuštas. Vyras teigia, kad jis važiavo automobiliu sėdėdamas keleivio sėdynėje, vairavo esą kažkoks draugas.

„Nieko nepamenu“, - policijoje kartojo automobilio savininkas.

Vyriškis tvirtino, kad susižeidė iššovus oro pagalvei. Tačiau policijai atkreipus dėmesį į tai, kad keleivio pusės oro pagalvė nesuveikė (iššovė tik vairuotojo pusės oro pagalvė), vyriškis pradėjo tvirtinti susižeidęs į priekinę panelę.

Vyriškiui nustatytas vidutinis girtumas. Nakčiai jis uždarytas į laikino sulaikymo kambarį išsiblaivyti.

Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min