Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktį Utenos rajone pasieniečių sraigtasparnio įgula surado dingusią 79-erių moterį

Saldutiškio apylinkėse esančių miškų, pelkėtų ir kitų vietovių pasieniečių operatorius termovizorine kamera užfiksavo objektą. Aptikti šilumos skirtumai leido daryti prielaidą, kad užfiksuota gyva būtybė.
VSAT nuotr. / Po valandos skraidymo virš Saldutiškio apylinkėse esančių miškų ir kitų vietovių pasieniečių operatorius termovizorine kamera užfiksavo objektą. Šilumos skirtumai leido daryti prielaidą, kad tai gyva būtybė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio naktį Utenos rajone pasieniečių sraigtasparnio įgula surengė sėkmingą gelbėjimo operaciją ir iš oro aptiko dingusią 79-erių moterį.

Vėlų sekmadienio vakarą į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos rinktinę pagalbos kreipėsi Policijos departamento pareigūnai.

Pasieniečiams pranešta, kad iš namų išėjo iš negrįžo 79-erių Utenos rajono gyventoja. Senolės, vilkėjusios lengvus drabužius, pasigęsta sekmadienio vakarą, jos paieška buvo nesėkminga. Dėl sunkiai prieinamų apylinkių buvo paprašyta pasieniečių, galinčių pradingėlės ieškoti iš oro, pagalbos.

VSAT Aviacijos bazėje, įsikūrusioje Trakų rajono Paluknio miestelyje, buvo paskelbtas dalinis aliarmas ir sukviesta įgula. Netrukus iš Paluknio pakilo pasieniečių sraigtasparnis „Eurocopter EC 135“. 

Pirmadienio naktį naktį į numanomą paieškos rajoną nuskridę pasieniečiai apylinkes iš oro žvalgė į aplinkos temperatūros skirtumus reaguojančia termovizorine kamera. Maždaug po valandos skraidymo virš Saldutiškio miestelio apylinkėse esančių miškų, pelkėtų ir kitų vietovių pasieniečių operatorius termovizorine kamera užfiksavo objektą. Aptikti šilumos skirtumai leido daryti prielaidą, kad užfiksuota gyva būtybė. Ši krūmokšniais apaugusi vieta buvo už maždaug kilometro nuo Saldutiškio.

VIDEO: Per gelbėjimo operaciją Utenos r. surasta 79-erių moteris

VSAT pilotai priskrido arčiau ir pamatė tamsoje ant žemės sėdinčią, sąmonės nepraradusią moterį, kaip paaiškėjo vėliau, tą pačią dingusią Utenos rajono gyventoją. „Eurocopter EC 135“ pakibo virš jos, o sraigtasparnio įgula informacija apie rastą žmogų ir vietos koordinates perdavė antžeminėms pajėgoms.

Netrukus į šią vietą atskubėjo policijos pareigūnai, kurie rastai moteriai suteikė visą reikalingą pagalbą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min