Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Naktinei medžioklei pasiruošęs brakonierius įkliuvo Utenos aplinkosaugininkams

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos (GGAI) pareigūnai sausio 6-osios vakarą Anykščių rajone sulaikė vyrą, medžiojusį draudžiamu būdu – su naktinio matymo prietaisu, iš anksto užtaisytu ginklu, neužpildžiusį medžioklės lapo ir su savimi neturėjusiu leidimo laikyti ginklus.
Medžiotojas
Asociatyvi iliustracija / Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Asmuo, sulaikytas medžiotojų klubo „Elnias“ medžiotojų klubo medžioklės plotų vienete, ir pats yra to medžioklės ploto naudotojas.

Per patikrinimą Utenos GGAI pareigūnai asmens vairuojamame visureigyje „Isuzu“ rado prie medžioklinio šautuvo pritaisytą naktinio matymo prietaisą, parengtas ginklas buvo ne dėkle ir su šoviniu lizde, o asmuo su savimi neturėjo ir aplinkos apsaugos pareigūnams nepateikė leidimo laikyti (nešiotis) ginklus.

Už šiurkštų medžioklės taisyklių pažeidimą asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal tris – 1 d., 4 d. ir 5 d. – Administracinių nusižengimų kodekso 290 straipsnio dalis.

Šios veikos užtraukia baudą nuo 600 iki 1700 eurų, teisės medžioti atėmimą nuo vienų iki penkerių metų su administracinio nusižengimo padarymo įrankių konfiskavimu.

Pareigūnai iš pažeidėjo paėmė ginklą, šovinius, draudžiamą naktinio matymo priedėlį prie optinio taikiklio.

Sprendimą dėl administracinės baudos dydžio ir nusižengimo padarymo įrankių konfiskavimo priims Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai, išnagrinėję administracinio nusižengimo bylą.

Aplinkosaugininkai primena, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995. Taip pat apie neskubaus reagavimo pranešimus galite pranešti https://aakis.am.lt/.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius