Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 23d. 09:27

Naktinio reido metu netrūko melo: du apkaltino audrą, trečias iš Anglijos grįžo be teisių

Naktinio reido Vilniuje metu nustatyti be teisių ar valstybinių numerių važiavę vairuotojai
Viktorijos Savickos nuotr. / Naktinio reido Vilniuje akimirka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus policija surengė reidą, kurio metu tikrino blaivumą bei vairuotojo pažymėjimus. Patikros metu nustatytas vienas girtas vairuotojas bei du neturintys teisės vairuoti. Vienas jų be vairuotojo pažymėjimo sugebėjo parvažiuoti ir iš Anglijos.

Reidas prasidėjo 22 valandą T.Narbuto gatvėje. Ten didesnių pažeidimų neužfiksuota.

Vairuotojas, kuris vairavo „Audi“ markės pilką automobilį, įkliuvo už tai, kad neturėjo valstybinio numerio. Vyras teisinosi, kad jo mašinos valstybinis numeris yra pamestas. Neva tai skambino policijai ir pranešė apie tai. Tačiau patikrinę šią informaciją, pareigūnai suprato, jog 1983 metais gimęs vairuotojas tik bandė išsisukti. Jokio pranešimo nebuvo gauta, tad „Audi“ valdytojas užsidirbo 30 eurų baudą.

Kitas, „Opel“ markės automobilio vairuotojas, panašiai kaip ir pirmasis pažeidėjas, neturėjo savo valstybinio numerio. Vyras teisinosi, jog dėl to kalta stipri audra, kurios metu jis tuos numerius ir pametė. Tokio pasiteisinimo pareigūnams neužteko.

Apie 23 valandą kliuvo vienintelis reido metu nustatytas girtas vairuotojas: jis įpūtė 1 promilę.

Reidą pareigūnai tęsė Geležinio vilko gatvėje, kur sugavo 2 vairuotojus, neturinčius teisės vairuoti.

Netrukus policijai įkliuvo vyras, vairavęs „Audi“ su angliškais numeriais ir vairu dešinėje pusėje. 1955 metais gimęs vairuotojas negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo. Teisinosi, jog šiuo metu mokosi vairuoti Anglijoje ir parodė tai įrodantį mokinio pažymėjimą. Vis dėlto, vairuoti be teisių vienas jis vis tiek negalėjo, dėl to už teisių neturėjimą jam išrašyta bauda.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min