TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktinis jaunimo „driftingas“ Vilniuje baigėsi policijos tyrimu (nuotraukos, video, papildyta 14.37 val.)

Policininkas prie likimo valiai palikto automobilio
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininkas prie likimo valiai palikto automobilio
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktinės jaunimo linksmybės su automobiliais, bandant pamėgdžioti šonaslydžio, labiau žinomo kaip „driftingas“, meistrus, Vilniuje baigėsi policijos tyrimu.

Ketvirtadienio rytą vienos Vilniuje įsikūrusios bendrovės darbuotojai policijai pranešė, kad automobilių stovėjimo aikštelėje ties Saltoniškių g. ir T.Narbuto g. sankirta aptiktas apgadintas automobilis VW Golf. Pasak pranešėjų, matyti, kad automobilis partrenkė žmogų, čia pat rasta ir daug kraujo.

Nurodytoje vietoje policijos patruliai iš tiesų rado apgadintą automobilį, kraujo, panaudotą automobilio vaistinėlę.


Žiūrėti Naktinė jaunimo pramoga Vilniuje baigėsi tragiškai didesniame žemėlapyje

Greta įsikūrusios įmonės apsaugos darbuotojai patikrino aikštelę stebinčių kamerų vaizdo įrašą. Policijai buvo teigiama, kad įraše matyti įvykiai aikštelėje.

Esą vaizdo kameros užfiksavo, kaip tarp antros ir trečios valandos nakties jaunuoliai įmonės aikštelėje kelias automobiliais bando pamėgdžioti šonaslydžio meistrus, automobiliai sukasi ratu, paišo vadinamąsias saulutes. Vienas automobilis įsibėgėjęs skrieja nuo vieno aikštelės galo į kitą, jo važiavimo kelyje buvusi audringa žiūrovų minia pabyra į šonus, tačiau vieną jaunuolį automobilis galėjo ir kliudyti.

Vaizdo kameros esą taip pat užfiksavo, kaip naktinės pramogos dalyviai naudodami automobilio vaistinėlės turinį sužalotam jaunuoliui bando suteikti pirmąją pagalbą. Palikę mašiną vėliau visi išsiskirsto, taip pat išsiveža sužeistąjį.


Žiūrėti Naktinė jaunimo pramoga Vilniuje baigėsi tragiškai didesniame žemėlapyje

Policija teigia, kad apie įvykį sužinota tik įmonės darbuotojų dėka, mat iki ketvirtadienio pietų pranešimų apie avarijoje panašiomis aplinkybėmis sužalotus žmones negauta. Tai gali reikšti tik tai, jog naktinių linksmybių dalyviai nusprendė nevežti draugo medikams ir gydyti patys.

Policija nustatė automobilio savininką, tačiau jis pareigūnams pateikė abejonių nekeliančius dokumentus, jog VW Golf prieš dvi dienas buvo parduotas. Vaikinas apžiūrėjo sudaužytą mašiną ir teigė, kad pirkėjai pakeitė jos padangas, primontavo papildomų detalių.

Iš pirkimo ir pardavimo sutarties matyti, kad automobilį įsigijo Vilniuje gyvenanti mergina. Tačiau mašinos pardavėjas tvirtina, jog VW Golf pirko vaikinas, tik jis į dokumentus įrašė kartu buvusios merginos duomenis.

VIDEO: Policija tiria įvykį Saltoniškių g.

Policija pradėjo merginos ir jos draugo paiešką. Pareigūnai taip pat bando rasti per incidentą nukentėjusį jaunuolį.

Aikštelė, kurioje įvyko nelaimė, yra populiari tarp jaunimo. Naktimis čia renkasi motociklininkai, automobilininkai šioje aikštelėje per naktį „degina" padangas. Dieną aikštelė saugoma pakeliamo užtvaro, tačiau naktį jis paliekamas pakeltas. Įmonės darbuotojai tvirtina, kad taip nuspręsta elgtis dėl to, jog jaunimas nuleistą užtvarą tiesiog nulaužia ir vis tiek įvažiuoja. Dėl tokio jaunuolių elgesio, pasak įmonės darbuotojų, užtvarą teko keisti jau šešis kartus.

Papildyta 14.37 val.: Dar ketvirtadienį per pietus policijai pavyko apklausti sužalotą jaunuolį. Jis kategoriškai neigia, kad naktį automobilių aikštelėje įvyko avarija, per kurią buvo partrenktas žmogus.

Jaunuolis į policiją atvyko sutvarstyta ranka. Jis tvirtino esąs automobilio savininkas. Esą mašinos stiklą pats ir sudaužė stipriai trenkdamas kumščiu, nes buvo dėl kažko labai įpykęs. Vaikinas tvirtina, kad trenkdamas kumščiu į stiklą susižalojo ranką, todėl ant grindinio vėliau buvo rasta daug kraujo.

Policija išklausė jaunuolio versiją ir visą surinktą pradėto tyrimo medžiagą perdavė Vilniaus pirmojo policijos komisariato pareigūnams, kurie toliau aiškinsis įvykio aplinkybes. Pareigūnai teigia, kad išvadą, kaip vertinti šį įvykį, bus galima pateikti tik tada, kai bus iki galo surinkta visa medžiaga, įdėmiai išnagrinėtas vaizdo įrašas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min