Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktinis reidas Vilniuje: „treninguoto“ ugniagesio skrydis į kaštoną ir teises užmiršęs kunigas

Reidas Vilniuje: „Passat“ skrydis į kaštoną ir teises pamiršęs kunigas
15min fotomontažas / Reidas Vilniuje: „Passat“ skrydis į kaštoną ir teises pamiršęs kunigas
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniuje surengtas reidas. Jo metu įvyko avarija. Savanorių prospekte į kaštoną rėžėsi girto vairuotojo nesuvaldytas „VW Passat“. Automobilyje likusius prispaustus žmones teko vaduoti ugniagesiams. Paaiškėjo, jog „Passat“ ne tarnybos metu vairavo ugniagesys gelbėtojas.

Eismo įvykis ties Savanorių pr. 186-uoju pastatu įvyko apie 2 val. nakties. „VW Passat“, važiavęs centro link, keleivio puse trenkėsi į kaštoną.

Avarijos metu prispaustus automobilyje likusius žmones teko vaduoti ugniagesiams gelbėtojams. Paaiškėjo, jog prie vairo sėdėjęs 1991 m. gimęs jaunas vyras – visiškai girtas. Sportiniu kostiumu vilkintis jaunuolis įpūtė 2.32 prom. alkoholio. Stipriau jis nenukentėjo – gelbėjo oro pagalvės, tačiau greitosios pagalbos automobiliu jis vis tiek išvežtas į ligoninę.

Ugniagesiai gelbėtojai išvadavo ir šalia jo sėdėjusią 1992 m. gimusią keleivę. Jaunai moteriai lūžo koja. Dėl daugybinių sužalojimų ji paguldyta į ligoninę.

Automobilyje mėtėsi linksmybių pranašas – alaus butelis.

Vėliau paaiškėjo, jog vairuotojas – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus apskrities PGV 1-os komandos Budinčios pamainos vyresnysis ugniagesys-gelbėtojas D. G. Jis automobilį vairavo ne tarnybos metu. Eismo įvykio metu susižeidė riešą.

VIDEO: Girtas vairuotojas tiesioje gatvėje vos nepasiuntė myriop savo keleivės

Tradicinis policijos pareigūnų reidas penktadienio vėlyvą vakarą prasidėjo Džiaugsmo ir Pergalės gatvių sankryžos žiede. Netrukus buvo sustabdytas alkoholio vartojęs, bet leistinos normos neviršijęs (0,35 prom.) vairuotojas.

Eismas vyko pakankamai ramiai ir tvarkingai, tad pareigūnai pervažiavo link Gurių.

VIDEO: Pagautas beteisis vairuotojas: vairavau ir vairuosiu!

Netrukus čia įkliuvo pirmasis pažeidėjas – be teisių „Audi“ vairavęs, merginą vežęs, virš dvidešimties metų jaunuolis. Policijos pareigūnų jis nepabūgo: teigė niekada vairuotojo teisių neturėjęs ir nesiruošiąs jų turėti. Tiesiog susimokėsiąs baudą ir važiuosiąs toliau.

Po kurio laiko pareigūnai sustabdė automobilį su vokiškais numeriais. Jį vairavęs lietuvis tikino, nusipirkęs šią transporto priemonę Lenkijoje, tačiau valstybiniai numeriai dokumentuose ir ant mašinos neatitiko.

Vis dėlto, patikrinus duomenų bazėse paaiškėjo, jog automobilis nėra vogtas.

Po vidurnakčio pareigūnai persikėlė į miesto centrą – Vrublevskio gatvę. Tačiau čia grubių pažeidimų neužfiksuota.

Tiesa, šioks toks subruzdimas įvyko, kai buvo sustabdytas sutaną vilkintis „Škoda“ vairuotojas. Kunigas turėjo pasiaiškinti pareigūnams, nes neturėjo teisių. Tačiau patikrinus duomenų bazėje paaiškėjo, kad sielų ganytojo dokumentai tvarkingi ir jam leista važiuoti toliau.

Taip pat buvo sustabdytas ir vienas perpildytas automobilis – jame važiavo 6 žmonės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min