Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 17:36 , Atnaujinta: 2018 sausio 5d. 21:55

Naktinis vilnietės košmaras: „Vaikinai apžiūrinėjo, kaip apgadintas jų BMW, o tada trenkėsi į mūsų „Audi“

Apgadintas „Audi“ automobilis
Įvykio liudininko nuotr. / Apgadintas „Audi“ automobilis

Policija ir nukentėję gyventojai ieško naktį iš eismo įvykio pasišalinusio BMW automobilio. Pro langą veiksmą stebėjusiems vilniečiams pasirodė, kad į kiemą Darželio gatvėje automobiliu BMW atvykę vaikinai tarsi apžiūrinėjo transporto priemonę, kaip ji atrodo po avarijos. O tada lyg tyčia padarė dar vieną avariją, iš kurios pasišalino.

Keistas nutikimas užfiksuotas 2018-01-05, naktį iš ketvirtadienio į penktadienio sostinės pakraštyje, Naujosios Vilnios rajone.

Viena moteris pasakojo per langą stebėjusi du keistus vyrus. „Jie buvo girti su šuniu haskiu“, – apibūdino vilnietė.

Įvykio liudininkė teigė, kad vyrai atrodė susirūpinę ir apžiūrinėjo savąjį 3-iosios serijos BMW automobilį taip, lyg jis neseniai būtų patekęs į eismo įvykį.

Tai buvo tamsios spalvos, galbūt mėlynas seno modelio maždaug 1987–1988 metais pagamintas automobilis.

Moteriai atrodė, kad BMW Darželio g. 3-iojo namo kieme tyčia pastatytas taip, kad kuo mažiau kristų į akis. Su nerimu vilnietė stebėjo veiksmą ir dėl to, kad keistuoliai sukiojosi visai šalia jos šeimos „Audi A6“ automobilio.

Kai vyrai sėdo į BMW, moteris negalėjo patikėti savo akimis – manevruodamas atbulomis vairuotojas trenkėsi į „Audi“, o tuomet išvažiavo.

Purvinas valstybinis numeris iš tolo nebuvo įžiūrimas.

Vilniečiai mano, kad šunį turintis vaikinas gyvena kažkur netoliese. Tuo metu šis senovinis BMW jiems kieme nebuvo matytas – galėjo būti atvažiavęs iš bet kur.

Nukentėję „Audi“ šeimininkai prašo pagalbos: „Galbūt apgadintas BMW stovi kažkuriame kieme? Arba galbūt kažkas pagal šį pasakojimą atpažino minėtus vaikinus, vairuotoją arba haskio šeimininką?“

Norintieji pasielgti pilietiškai gali kreiptis į policiją telefonu 112 arba į 15min redakciją elektroniniu paštu 15min@15min.lt.

Dar viena panaši istorija iš Naujosios Vilnios

Penktadienio vakarą į 15min redakciją kreipėsi dar viena Naujosios Vilnios gyventoja.

„Situacija tokia, kad į mūsų mašiną vakar irgi spėjamai įsirėžė BMW (lyg žalios spalvos, nes liko žalių dažų) ir pabėgo iš įvykio vietos. Įsirėžė į galines dureles. Mašina juoda, tai gerai matosi dažai“, – papasakojo nukentėjusioji.

Moters nuomone, kaltininkas per susidūrimą turėjo sudaužyti savo BMW žibintą, nes įvykio vietoje liko stiklo šukių.

Šis incidentas įvyko Gerovės gatvėje, netoli vietinio policijos komisariato, vos už kelių šimtų metrų nuo aukščiau minėto Darželio gatvės 3-iojo namo.

„Liudininkų nėra, bet būtų tobula juos rasti. Vakare giminės matė ir girdėjo, kad kažkoks BMW „dragino“ kieme ir klausė garsiai muzikos“, – sako nukentėjusioji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min