Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktinius Kauno pseudobarus lankė teisėsaugos vadai ir meras Andrius Kupčinskas

Viešojo maitinimo įstaigomis virtusių „naktibarių“ veikla iš esmės nepakito – čia ir toliau galima įsigyti alkoholio, jį vartoti vietoje ar išsinešti.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Naktinis baras
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune penktadienio naktį naktimis prekiaujančius alkoholiu barus lankė tikrino ne tik policininkai. Juos lydėjo nir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Linas Pernavas, Kauno apylinkės prokuratūros vyriausioji prokurorė Nomeda Urbonavičienė, meras Andrius Kupčinskas.

Patikrintos 5 įmonės prekiaujančios alkoholiniais gėrimais, iš kurių 2 nustatyti prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklių pažeidimai.

„Policija netoleruos pažeidimų bei toliau organizuos ir vykdys bendras prevencinės priemones kartu su miesto savivaldybe“ – teigė L.Pernavas.

Kauno apskrities policijos viršininkas ir Kauno miesto meras sutarė tokias ir panašias prevencines priemones vykdyti ir ateityje.

Alkoholinių gėrimų (įskaitant alų) pardavimas prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse be specialaus leidimo – užtraukia baudą nuo 1000 – iki 2000 litų su alkoholinių gėrimų konfiskavimu.

Alkoholinių gėrimų pardavimas prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse nesilaikant leidime nurodytų apribojimų, – užtraukia baudą nuo 500 iki 1500 litų su alkoholinių gėrimų (įskaitant alų) konfiskavimu.

Prekybos ir viešojo maitinimo įmonių darbuotojų padarytas kitų prekybos alkoholiniais gėrimais (įskaitant alų) taisyklių pažeidimas – užtraukia baudą nuo 50 iki 100 litų su alkoholinių gėrimų (įskaitant alų) konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min