TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naminukės pardavėjai pareigūnams grasino „Staskos“ užnugariu

Naminės degtinės „taškas“ Klaipėdos Žalgirio gatvėje.
KAVPK nuotr. / Naminės degtinės „taškas“ Klaipėdos Žalgirio gatvėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos pareigūnai patikrinę anoniminę informaciją apie tai, kad Klaipėdoje, Žalgirio gatvėje, atgijo ir „pilnais pajėgumais“ veikia naminės degtinės „taškas“, įsitikino, kad tai – tiesa.

Nuvykus minėtu adresu, jau prie laiptinės durų pastebėti labai suvargę, su žemės trauka besigalynėjantys vyrukai.

O ir specifinis kvapelis bei nešvara laiptinėje nepaliko abejonių, kad informacija – teisinga. Į butą pareigūnus įsileidę sugyventiniai jau nuo labo ryto ir patys gurkšnojo naminę degtinę, apytuštį penkių litrų talpos „bambalį“ ant stalo pasistatę.

Paprašyta parodyti dokumentus, buto šeimininkė nesutriko bei prisistatė esanti Barbora Radvilaitė.

Nežinia, kokiais charakterio bruožais pasižymėjo tikroji minėto vardo šeimininkė, tačiau aršiai nusiteikusi istorinį Žalgirio vardą turinčios gatvės gyventoja kaip mat puolė „velėti“ ir auklėti pareigūnus elastingumą praradusiu liežuviu: neva ji pažįstanti „Staską“, kuris yra ne tik visų Klaipėdos taškų „stogas“, bet ir jos jaunystės meilė, kuris tuoj visus reikalus sutvarkys.

Draugės žodžių poveikiui sustiprinti „Barboros“ sugyventinis kaip mat čiupo telefoną: „Alio, Staska. Čia – Dramblys. Na Dramblys, taip, nepameni? Tai va, Staska, pakuoja mus!”

Vienok grasinimai „Staską“ pareigūnams įspūdžio nepadarė, o štai koridoriuje ant grindų nudrėbtame sportiniame krepšyje rasti dar trys pūstašoniai specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio pilni penkių litrų talpos plastikiniai indai su rastuoju apytuščiu – iš viso – per 16 litrų – prišaukė buto šeimininkei baudžiamąją atsakomybę.

Priremti įrodymų, sugyventiniai dar bandė teisintis naminukės įsigiję daugiadienėms išgertuvėms, tačiau bute esantys specifiniai požymiai išdavė čia esant „tašką”, o ne girtuoklių lizdą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min