Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narkotikų gabentoją pasieniečiai vaikėsi šaudydami

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai Panevėžio rajone surengė sėkmingą operaciją, kurios metu, paimtas didelis kiekis narkotinių medžiagų.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, po gaudynių sulaikytas ir šiais kvaišalais disponavęs asmuo. Pastarajam iš pradžių buvo pavykę pasprukti, tačiau po keliolikos valandų bėglys vis tiek įkliuvo pasieniečiams.

Penktadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių operatyvinės veiklos poskyrio pareigūnai kelyje Panevėžys–Šiauliai, ties Berčiūnų kaimu, patikrino automobilį „Audi A4“.

Tuo metu, kai VSAT pareigūnai priėjo prie automobilio, sustojusio ties remontuojamu tiltu per Nevėžio upę, iš mašinos iššoko ant priekinės keleivio sėdynės sėdėjęs vyras ir puolė bėgti netoliese esančio miškelio link. Bėglį persekiojęs VSAT pareigūnas iš tarnybinio pistoleto iššovė 11 įspėjamųjų šūvių į orą, tačiau vyrui pavyko pasprukti.

Mašiną vairavęs vyras sulaikomas nesipriešino.

Transporto priemonės apžiūros metu, po priekinės keleivio sėdynės kojų kilimėliu pasieniečiai aptiko paketą su baltos spalvos milteline medžiaga. Pirminiais duomenimis tai didelis kiekis sintetinės narkotinės medžiagos.

Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pradėję Pakrančių apsaugos rinktinės Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai į areštinę uždarė sulaikytą vyrą ir ėmėsi ieškoti bėglio.

Reikiamų priemonių ėmęsi pasieniečiai ir jiems talkinę Panevėžio policijos pareigūnai šeštadienio naktį Panevėžio rajone sulaikė automobilį. Kaip ir tikėtasi, juo vyko VSAT pareigūnų ieškomas bėglys. Sulaikomas vyras dar mėgino priešintis, tačiau buvo sutramdytas kovinių imtynių veiksmais ir surakintas antrankiais.

Minėtiems asmenims pranešta apie įtarimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis bei paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai.

Operacijos metu rastųjų kvaišalų kiekis ir kilmė tikslinama. Juos tirs ekspertai, kurie turės nustatyti narkotinių medžiagų grynumą ir jos vertę „juodojoje“ rinkoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min