Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narkotikų pajūrio kurortuose ieškoję pareigūnai sulaikė 40 asmenų

Pajūryje pareigūnai vasarą aktyviau ieškojo narkotinių medžiagų
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Pajūryje pareigūnai vasarą aktyviau ieškojo narkotinių medžiagų
Šaltinis: 15min
0
A A

Per vasarą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ėmėsi 22 baudžiamųjų bylų dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo.

Vasarą pareigūnai atidžiau ėmėsi korortinių Klaipėdos apskrities vietovių.

Vieną ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo Kretingoje bei Palangoje inicijavo ir atlieka uostamiesčio Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (KPONTV). Šiame tyrime per tris etapus sulaikyti aštuoni neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis įtariami asmenys, keturiems iš jų pareikšti įtarimai dėl narkotikų platinimo.

Vienas ikiteisminis tyrimas dėl kvaišalų platinimo pradėtas Neringos PK, dar vieną atlieka Palangos m. PK tyrėjai.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti Klaipėdos apskrities VPK struktūriniuose padaliniuose atliekama 19 ikiteisminių tyrimų: devyni – Neringos PK, aštuoni – Palangos miesto PK, du – Rietavo PK.

Du ikiteisminiai tyrimai pradėti, realizavus slaptų tyrimo veiksmų metu gautus duomenis. Nustatyti įtariamieji, kurie Kretingoje, Palangoje bei Neringoje platino narkotines ir psichotropines medžiagas.

Narkotinės ir psichotropinės medžiagos aptiktos rugpjūčio mėn. Rietavo sav. vykusio jaunimo muzikos festivalio „Arčiau žemės“ metu. Įtariama, narkotikais neteisėtai disponavęs vilnietis festivalio metu nusižudė.

Neringoje narkotikų ieškojo policijos pareigūnai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės kinologai su tarnybiniais šunimis.

Iš neteisėtos apyvartos paimta įvairių kvaišalų – kokaino, kanapių, kanapių dervos, metamfetamino, MDMA, LSD, psichotropinių vaistų, haliucinogeninių grybų.

Iš viso dėl neteisėtos narkotinių ar psichotropinių medžiagų apyvartos į policijos įstaigas buvo pristatyti 40 asmenų. Iš jų: septyni – Kretingos gyventojai, septyni – Neringos gyventojai; septyni – Vilniaus gyventojai, keturi – Palangos miesto gyventojai; trys – Klaipėdos gyventojai, po du asmenis iš Kauno ir Elektrėnų, po vieną – iš Marijampolės, Mažeikių, Molėtų miestų, Kelmės, Kaišiadorių bei Šilutės rajonų, Čekijos ir Gruzijos. 32 asmenims pareikšti įtarimai dėl nusikalstamų veikų padarymo.

Teisės aktai už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min