Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 15d. 10:36

Narkotikų prekeiviams pareikšti kaltinimai

Byla
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Byla

Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo skyriaus prokurorai Vilniaus apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, šaudmenimis, labai didelio narkotinių medžiagų kiekio laikymo kaltinimai pareikšti vilniečiams, ne kartą teistiems, keturiasdešimt septynerių metų G.D. ir penkiasdešimt vienerių metų V.P.

Kaip informuoja Generalinė prokuratūra, Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo skyriaus prokurorai Vilniaus apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, šaudmenimis, labai didelio narkotinių medžiagų kiekio laikymo kaltinimai pareikšti vilniečiams, ne kartą teistiems, keturiasdešimt septynerių metų G.D. (dėl disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu – BK 260 str. 3 d.) ir penkiasdešimt vienerių metų V.P. (dėl disponavimo šaunamuoju ginklu, šaudmenimis ir labai didelio narkotinių medžiagų kiekio laikymo – BK 260 str. 3 d. ir 253 str. 1 d.).

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad 2007 m. spalio mėnesį vieno Vilniaus mikrorajono daugiabutyje policijos pareigūnai sulaikė G.D. ir V.P., kurie su savimi turėjo didelį kiekį narkotinės medžiagos – beveik 20 g. heroino.

Buvo atliktos kratos jų namuose bei vieno iš kaltinamojo V.P. buvusioje darbovietėje – automobilių remonto dirbtuvėse. Kaip tik čia policijos pareigūnai surado šaunamąjį ginklą, duslintuvą ir šaudmenis, o jo namuose – mechanines ir elektronines svarstykles su heroino liekanomis, medinę dėžutę su nedideliais svarsčiais bei daugiau kaip 100 tuščių polietileninių maišelių.

Kaltinamieji G.D. ir V.P. buvo sulaikyti, vėliau prokuroras jiems paskyrė kardomąsias priemones – rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir registruotis policijos įstaigoje. Įstatymas už šias nusikalstamas veikas numato laisvės atėmimo bausmę nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo tarnybos Narkotikų kontrolės skyriaus pareigūnai.

2008 metais Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo skyriaus prokurorai dėl nusikalstamos veikos – neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis – teismams perdavė 12 baudžiamųjų bylų, kaltinimai pareikšti 27 asmenims.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min