Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narkotikų prekeivis suimtas Šiaulių apygardos teisme

Sulaikymas.
E.Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį trims Radviliškio rajono, Šeduvos miestelio gyventojams: nepilnamečiui R.R., 24-erių metų G.K. ir dvejais metais už jį jaunesniam D.G. Visi jie buvo kaltinami neteisėtu narkotinių medžiagų įgijimu, platinimu, o G.K. ir D.G. – narkotikų platinimu nepilnamečiui.

Kaip rašoma Šiaulių apygardos teismo pranešime, visus tris teismas pripažino kaltais.

Šį sunkų nusikaltimą policininkams padėjo atskleisti anonimas. 2010-ųjų metų Šiaulių policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Šeduvoje jauni vyrai ne tik vartoja, bet ir prekiauja narkotikais.

Po patikrintos informacijos pareigūnai kreipėsi į teismą, kuris įstatymų nustatyta tvarka sankcionavo operatyvines priemones, kad šis nusikaltimas būtų išaiškintas. Narkotikų pirkėju prisistatęs policijos pareigūnas užmezgė ryšį su vienu iš įtariamųjų – G.K., pravarde „Sabas“. Tų pačių 2010-ųjų metų gegužės 5 dieną tariamas pirkėjas nusiuntė G.K. žinutę apie tai, kad nori nusipirkti narkotikų. Tuo metu G.K. buvo labai užsiėmęs ir šalia jo stovėjusio R.R. paprašė, kad šis perskaitytų gautą žinutę.

Nepilnametis garsiai perskaitė, jog pirkėjas pageidauja narkotikų. Netrukus R.R. paskambino D.G., pasakė, jog yra pirkėjas ir paprašė atvežti narkotikų.

D.G. daugiau kaip 2 gramus narkotikų atvežė supakuotus į keturis nedidelius polietileno maišelius. Juos R.R. nuvežė parduoti pirkėjui sutartoje vietoje.

Lemtingasis sandoris įvyko apie 14 valandą. Pirkėjas už 4 maišelius kanapių sumokėjo 120 litų. Po akimirkos R.R. išgirdo: „Laba diena, policija. Gerbiamasis, teks važiuoti su mumis“.

Buvo nustatyta, kad šie jauni žmonės prekiavo ne tik kanapėmis, bet ir amfetaminu. Kaip prisipažino G.K., jo bendrininkas D.G. yra sakęs, jog narkotines medžiagas jis įsigydavęs Šiauliuose iš nepažįstamo asmens, pravarde „Direktorius“.

Teismas už narkotikų įgijimą, laikymą, platinimą R.R. nuteisė kalėti 2 metus, bausmės vykdymas atidėtas dvejiems su puse metų. Nuteistajam taip pat pritaikytos ir baudžiamojo poveikio priemonės: elgesio apribojimas 9 mėnesiams, jis įpareigotas būti namuose teismo nurodytu laiku, be šių priemonių vykdymą kontroliuojančių institucijų žinios nekeisti gyvenamosios vietos.

G.K. už narkotinių priemonių įgijimą, platinimą nepilnamečiui, vaiko įtraukimą į nusikalstamą veiką nuteisė kalėti penkerius metus ir 6 mėnesius. Nuteistasis suimtas teismo posėdžių salėje.

D.G. už narkotinių medžiagų įgijimą, platinimą nepilnamečiui nuteistas 6 metus ir 11 mėnesių.

Šis nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min