Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 1d. 13:56

Naujametės nakties atomazga greitam „Peugeot 605“ vairuotojui: smūgis į atitvarus posūkyje ir skrydis į pakelę ant stogo

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Antradienio rytą netoli Vilniaus, prie Salininkų, rastas avariją patyręs automobilis „Peugeot 605“.

Kas vairavo mašiną ir kada įvyko ši avarija, pareigūnai dar aiškinasi. Kol kas aiškūs tik avarijos padariniai.

Senas „Peugeot 605“ atsidūrė ant stogo maždaug už 30 metrų nuo važiuojamosios dalies, kai vairuotojas nesuvaldė šios mašinos nuo Salininkų link Lydos plento vedančiame kelyje.

Manoma, kad slidžiame kelyje vairuotojas nepasirinko saugaus greičio. Ten, kur kelias sukasi, mašina nulėkė tiesiai į atitvarus. Už jų 1991 m. laidos „Peugeot 605“ laukė savotiškas tramplynas, ant kurio mašina pakilo ir vertėsi. Po to automobilis dar rėžėsi į beržą ir liko gulėti aukštyn ratais.

Kelintą valandą avarija įvyko ir kas šiuo automobiliu važiavo, kol kas neaišku.

Tačiau netoli įvykio vietos gyvenanti moteris pasakojo, jog apie 7 val. į jos namus pasibeldė nepažįstamas vaikinas. Neprašytas svečias esą prašė kokio nors įrankio, kuriuo galėtų iškrapštyti mašinos prietaisų skydelyje įtvirtingą brangią magnetolą.

Kai įsidienojus šiuo įvykiu susidomėjo policija, į avarijos vietą buvo atsiųstas techninės pagalbos automobilis. Jo vairuotojas netrukus suprato, kad jo turimo lyno ilgio neužteks prikabinti apvirtusiai mašinai ir ištraukti ją ant kelio. Todėl į įvykio vietą buvo paprašyta atvykti dar vieno techninės pagalbos darbuotojo.

Avarijos Vilniaus rajone aplinkybių tyrimas tęsiamas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min