2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Naujametės nakties atomazga greitam „Peugeot 605“ vairuotojui: smūgis į atitvarus posūkyje ir skrydis į pakelę ant stogo

Antradienio rytą netoli Vilniaus, prie Salininkų, rastas avariją patyręs automobilis „Peugeot 605“.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kas vairavo mašiną ir kada įvyko ši avarija, pareigūnai dar aiškinasi. Kol kas aiškūs tik avarijos padariniai.

Senas „Peugeot 605“ atsidūrė ant stogo maždaug už 30 metrų nuo važiuojamosios dalies, kai vairuotojas nesuvaldė šios mašinos nuo Salininkų link Lydos plento vedančiame kelyje.

Manoma, kad slidžiame kelyje vairuotojas nepasirinko saugaus greičio. Ten, kur kelias sukasi, mašina nulėkė tiesiai į atitvarus. Už jų 1991 m. laidos „Peugeot 605“ laukė savotiškas tramplynas, ant kurio mašina pakilo ir vertėsi. Po to automobilis dar rėžėsi į beržą ir liko gulėti aukštyn ratais.

Kelintą valandą avarija įvyko ir kas šiuo automobiliu važiavo, kol kas neaišku.

Tačiau netoli įvykio vietos gyvenanti moteris pasakojo, jog apie 7 val. į jos namus pasibeldė nepažįstamas vaikinas. Neprašytas svečias esą prašė kokio nors įrankio, kuriuo galėtų iškrapštyti mašinos prietaisų skydelyje įtvirtingą brangią magnetolą.

Kai įsidienojus šiuo įvykiu susidomėjo policija, į avarijos vietą buvo atsiųstas techninės pagalbos automobilis. Jo vairuotojas netrukus suprato, kad jo turimo lyno ilgio neužteks prikabinti apvirtusiai mašinai ir ištraukti ją ant kelio. Todėl į įvykio vietą buvo paprašyta atvykti dar vieno techninės pagalbos darbuotojo.

Avarijos Vilniaus rajone aplinkybių tyrimas tęsiamas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min