Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 30, 18:38

Naujininkuose įkliuvo narkotikus platinę vyras ir žmona bei jų pirkėjas

Du narkotinių medžiagų prekeiviai – vyras ir žmona bei pirkėjas atsidūrė areštinėje. Visi trys policijai žinomi, anksčiau teisti už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas.
Aptikti narkotikai
Aptikti narkotikai / Lietuvos policijos nuotr.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai nuolat reaguoja į gyventojų pranešimus dėl narkotines medžiagas vartojančių asmenų, kurie vis dažniau pažeidžia viešąją tvarką.

Per tokią tęstinę policinę priemonę rugsėjo 26 d. pareigūnai sulaikė tris romų tautybės asmenis – moterį (gimusi 1997 m.) ir jos vyrą (gim. 1994 m.), kurie išplatino narkotines medžiagas trečiajam romų tautybės asmeniui (gim. 1995 m.).

Visi jie pareigūnams žinomi, anksčiau teisti už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas. Moteriai už ankstesnius nusikaltimus šiuo metu yra skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra (apykojė). Tačiau ji, toliau nusikalsdama, atmestinai vertina teismo jai paskirtą švelnesnę kardomąją priemonę.

Jos vyrui (gim. 1994 m.) prieš savaitę buvo pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų platinimo kitame tyrime, tačiau jis taip pat nepadarė išvadų ir vėl įkliuvo su narkotinėmis medžiagomis. Matyt, tokia situacija jauną moterį pastūmėjo gelbėti savo vyrą, kad šis išvengtų atsakomybės, – ji dantimis bandė praplėšti pakuotę, kurioje buvo, įtariama, narkotinės medžiagos, tačiau pareigūnams pavyko ją sustabdyti.

Kratų metu išimta tyrimui reikšmingi objektai. Dviem jų pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.), trečiam – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ). Visi sulaikytieji uždaryti į areštinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min