Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Naujos technologijos Kaune padėjo rasti ieškomą vyrą: vis dėlto ieškotas buvo kitas

Kauno apskrities VPK pareigūnai nuo šiol darbui naudos dar inovatyvesnes priemones. Be jau turimų dronų, nuo šių metų tarnyboje bus pasitelkiamas ir dronas su specialiu termovizoriumi. Tai leis ir tamsiu paros metu ieškoti nusikalstamas veikas įvykdžiusių asmenų ar dingusių, pasiklydusių gyventojų.

Pirmas sėkmingas šio specialaus drono pakėlimas fiksuotas užvakar, sausio 4 d., kuomet jis nedelsiant buvo pasitelktas iš įkalinimo įstaigos pabėgusio asmens paieškai tamsiuoju paros metu.

Paradoksalu, tačiau stebint aplinkinę teritoriją iš viršaus, buvo pastebėtas geležinkelio bėgiais einantis asmuo, kuris, pastebėjęs policijos pareigūnus, pagreitino ėjimą, pakeitė ėjimo kryptį ir vis bandė nepriartėti prie paiešką vykdžiusių pareigūnų.

Informaciją apie pastebėtą asmenį perdavus patruliuojantiems pareigūnams, netrukus pastarasis buvo sulaikytas patikrinimui. Kaip paaiškėjo, tai pareigūnų ieškotas vyras (gim. 1990 m.). Tačiau ne iš įkalinimo įstaigos pasišalinę, o tas, kurio pareigūnai jau savaitę ieškojo kaip įtariamojo viename iš ikiteisminių tyrimų dėl vagystės.

Pareigūnai neabejoja, kad tokios turimos technologijos prisidės prie greitesnio ir operatyvesnio darbo ieškant nusikalstamas veikas įvykdžiusių ar dingusių asmenų. Kauno apskrities vadovybė tikisi ir ateityje plėsti turimų technologinių įrankių bazę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius