Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauju automobiliu mirčiai į nagus

Iš BMW liko tik metalo laužo krūva.
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Iš BMW liko tik metalo laužo krūva.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Naują automobilį išbandyti panorusį kelių policijos patrulį sustabdė mirtis.

Skaudžia nelaime baigėsi 27 metų Marijampolės apskrities kelių policijos skyriaus Magistralinių kelių priežiūros būrio patrulio Tomo S. kelionė automobiliu praėjusio ketvirtadienio naktį.

Automobilio savininkas Tomas S. žuvo, jo bendrakeleivis 22 metų Lenkijos pilietis, patyręs galvos ir stuburo traumas, gydomas Lazdijų ligoninėje. Automobilis BMW 530, kuriuo važiavo abu vyrai, virto metalo laužo krūva.

Avarija įvyko prieš vidurnaktį kelyje Lazdijai–Leipalingis–Kalvarija, vos keli kilometrai už Lazdijų. Pirminiais duomenimis, važiuodamas per Karužų kaimą vairuotojas nesuvaldė dideliu greičiu skriejančio automobilio, nulėkė nuo kelio, ne kartą vertėsi ir atsitrenkęs į šlaitą bei medžius sustojo. Per avariją Tomas S. buvo neuniformuotas, važiavo ne tarnybos metu. Beveik neabejojama, kad Tomas S. vairavo automobilį ir buvo blaivus.

Kaip teigia gyvas likęs BMW keleivis, jis su Tomu S. susitiko degalinėje. Kadangi buvo iš seniau pažįstami, lazdijiškis papasakojo, kad vakar pirko naują automobilį, ir pasiūlė kartu išbandyti, kaip jis „traukia“.

Po avarijos sužalotas lenkas išėjo į kelią ir bandė sustabdyti pravažiuojančius automobilius, tačiau nė vienas nesustojo. Tada vyras šiaip ne taip nusigavo iki Lazdijų ir iškvietė pagalbą. Atskubėjusiems medikams Tomo S. gyvybės išgelbėti nepavyko. Vyro šeimoje auga mažametis sūnus.

Tomas S. – jau antras Lazdijų pareigūnas, per pusmetį žuvęs avarijoje. Vidurvasarį automobilio VW Passat nesuvaldė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Bugiedos sargybų būrio pasienietis Audrius P.
 

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min