Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Naujųjų metų išvakarėse gaisre žuvo žmogus, fejerverkai ir petardos naikino žmonių turtą

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 135 gaisrų ir atliko 103 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, trys buvo traumuoti. Vien Naujųjų metų naktį ugniagesiams teko 79 kartus vykti gesinti gaisrų.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / PAGD nuotr.

Skaudžiausia nelaimė įvyko gruodžio 31-osios vakare. 19.40 val. buvo gautas pranešimas, kad Radviliškyje, Skirjočių gatvėje, keturių butų name atvira liepsna dega butas. Apmalšinę liepsnas, ugniagesiai viduje rado apdegusį žmogaus kūną. Gaisro metu išdegė du kambariai ir virtuvė, apdegė dalis perdangos, buvo nuardyta 10 kv. m stogo dangos. Ugniagesiai iš buto išnešė 2 dujų balionus ir išgelbėjo namuose buvusį šunį. Dūmų detektoriaus bute nesimatė.

Penktadienį, 18.20 val., Švenčionių rajone, Pabradės seniūnijoje, Pavoverės kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio namo buvo išneštas dūmais apsinuodijęs namo savininkas. Greitosios pagalbos medikai jį nuvežė į ligoninę.

Naujųjų metų išvakarėse, apie 19 val., Klaipėdoje, Debreceno gatvėje pro bendrabučio langus antrajame aukšte veržėsi liepsnos. Netrukus ugniagesiai iš degančio buto išnešė moterį ir perdavė ją greitosios pagalbos medikams. Po medikų apžiūros rankų ir veido nudegimus patyrusi moteris buvo nuvežta į ligoninę. Dar du bute buvę vyrai iš jo išėjo patys. Gaisro metu kambaryje apdegė baldai, aprūko sienos ir lubos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Naujųjų metų naktį, 11 minučių po vidurnakčio, gaisras kilo Klaipėdoje, Taikos prospekte, viename iš bendrabučio butų. Ugniagesiai iš buto ketvirtajame aukšte išnešė nukentėjusį žmogų ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Po medikų apžiūros jis buvo nuvežtas į ligoninę. Iš gretimų butų ugniagesiai evakavo 7 žmones. Gaisro metu kambaryje apdegė baldai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Naujųjų metų naktį keletą gaisrų sukėlė fejerverkai. Po vidurnakčio buvo pranešta, kad Vilniuje, P.Žadeikos gatvėje, kieme fejerverkas pataikė į automobilį „Renault Megane“ ir padegė jo saloną. Fejerverkas išdaužė galinį automobilio stiklą. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams.

Tuo pačiu metu Panevėžio rajone, Piniavos kaime, fejerverkas pataikė į namo sieną ir termiškai apgadino dalį plastikinių dailylenčių.

Vilniuje, P.Žadeikos gatvėje, kieme fejerverkas pataikė į automobilį „Renault Megane“ ir padegė jo saloną. Fejerverkas išdaužė galinį automobilio stiklą.

Apie 1 val. Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje, Didžiųjų Kabiškių kaime, įtariama, nuo petardos užsidegė daugiabučio durys ir medinė siena. 3 kambarių bute apdegė koridoriaus dailylentės, drabužiai, batai, miegamojo durys, aprūko visas butas. Gaisrą užgesino patys gyventojai.

Sausio 1 d., 12.07 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, M.Šikšnio gatvėje, pažeistas dujų vamzdis ir kilo pavojus gyventojams. Kaimynams atrakinus gyvenamojo namo duris, viduje tvyrojo labai stiprus dujų kvapas. Viduje buvo rastas sąmoningas žmogus, kurį ugniagesiai išvedė į lauką ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Ugniagesiai užsuko prie namo įrengtus dujų balionus.

Tą pačią dieną ugniagesiams teko gelbėti ir gyvūnus. Panevėžyje, Savitiškio gatvėje, į medį buvo įlipęs katinas ir negalėjo išlipti. Ugniagesiai nukėlė jį ir perdavė šeimininkei.

Pakruojo rajone, Žeimelio seniūnijoje, Geručių kaime, į siloso duobę įkrito šuo. Jį iškėlė ugniagesiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min