Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 1d. 14:12

​Naujųjų metų naktį petardos Lietuvoje sužalojo 11 žmonių

Naujametiniai fejerverkai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija

2015 metų pradžioje medikų pagabos prireikė vienuolikai gyventojų, nukentėjusių nuo pirotechnikos. Nukentėjusiųjų būryje – tik vienas pilnametis. 12-oji petardų auka užregistruota Panevežyje dar trečiadienio rytą – triukšmingai artėjančius Naujuosius bandęs švęsti mažametis dėl rankos kaulo lūžių ir plėštinių žaizdų išvežtas į ligoninę.

Gruodžio 31 d. apie 10 val. Panevėžyje, Sodų g., sprogdinant petardas, susižalojo 9-metis berniukas, kuris dėl akies žaizdos, rankos pirštų kaulo lūžių ir plėštinių žaizdų išvežtas į Kauno ligoninę, ketvirtadienį praneša Policijos departamentas.

Sausio 1 d. apie 2 val. 45 min. į Vilniaus ligoninę iš Trakų, Trakų g., savo namų, pristatytas ir dėl akies sumušimo stebėti paguldytas 14-metis, kuris buvo sužalotas tą pačią dieną apie 0 val. 40 min. prie namų sprogus petardai.

Vilniuje gydomas 14-metis, kuriam nepažįstamas vyriškis netyčia su petarda pataikė tiesiai į akį.

Sausio 1 d. 1 val. 20 min. į Vilniaus ligoninę iš Trakų r., Lentvario, Liepų g., savo namų, pristatyta ir dėl akies ragenos žaizdos stebėti paguldyta 16-metė, kuri buvo sužalota tą pačią dieną apie 0 val. prie namų sprogus petardai.

Sausio 1 d. 1 val. 10 min. į Ukmergės ligoninę iš Ukmergės r., Samantonių k., savo namų, pristatytas ir dėl pirštų sužalojimo išvežtas gydyti į Vilniaus ligoninę 19-metis vaikinas, kuris susižalojo prie namų, bandydamas uždegti petardą.

Sausio 1 d. 1 val. 10 min. į Kėdainių ligoninę iš Kėdainių, J.Basanavičiaus g., pristatyta ir dėl rankos nudegimo gydoma ambulatoriškai 14-metė. Ji susižalojo, pakėlusi ant žemės gulėjusią petardą, kuri sprogo.

Sausio 1 d. 1 val. 25 min. į Kauno ligoninę iš Kauno r., Akademijos mstl., Mokyklos g., savo namų, pristatyti ir dėl akių traumos paguldytas gydyti 6-erių metų berniukas, o dėl rankų nudegimo gydomas ambulatoriškai 10-metis berniukas, kurie nukentėjo prie namų sprogdinant petardas.

Sausio 1 d. 3 val. 30 min. į Utenos ligoninę kreipėsi ir dėl plaštakos sužalojimų išvežtas į Vilniaus ligoninę 15-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną Utenos r., Užpalių mstl., rado nesprogusią petardą, kuri, apžiūrint ją, rankose sprogo.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl ragenos bei junginės maišelio nudegimo paguldytas gydyti 14-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 0 val. 10 min. Vilniuje, Architektų g., nepažįstamas vyriškis netyčia su petarda, kuri sprogo, pataikė į akį.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl akies žaizdos gydomas ambulatoriškai 9-metis berniukas, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 0 val. 25 min. Vilniaus r., Pikeliškių k., jį sužalojo sprogusi petarda.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl plaštakos nudegiminės žaizdos gydomas ambulatoriškai 10-metis berniukas, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 1 val. Vilniaus r., Pikeliškių k., Skaidiškių k., Sodų g., jį sužalojo rankoje sprogusi petarda.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl abiejų plaštakų nudegiminių žaizdų gydomas ambulatoriškai 14-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 1 val. 15 min. Vilniaus r., Parudaminio k., jį sužalojo rankoje sprogusi petarda.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min