Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Naujųjų naktis Panevėžyje – be didesnių incidentų: dominavo smurtas ir neblaivių asmenų nesutarimai

Panevėžio apskrityje Naujųjų naktis praėjo be didesnių incidentų. Kaip pranešė Panevėžio policija, dominamo smurtas ir neblaivių asmenų nesutarimai namuose. Panevėžio miesto centre, prie Kalėdų eglės, žmonės stebėjo fejerverkus, bet konfliktų išvengta.
Akimirka iš vykusio policijos reido
Policija / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Tačiau policijos pareigūnams teko tramdyti neblaivius smurtautojus namuose, aiškintis kitus Naujametę naktį kilusius konfliktus.

Kelios minutės po vidurnakčio, pareigūnams buvo pranešta, kad savo namuose, Panevėžio rajone, 20-metis vaikinas smurtavo prie 1973 m. gimusį vyrą. Į konflikto vietą atvykę pareigūnai smurtautojui nustatė 1,55 prom. girtumą.

Nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos. Jam Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatytas 3,57 prom. girtumas. Taip pat medikai nustatė šonkaulio lūžį, galvos sumušimą, nubrozdinimą.

Policijos pareigūnai sulaikė smurtautoją. Jis uždarytą į areštinę.

Policijos areštinėje atsidūrė ir neblaivus, 1971 m. gimęs Panevėžio rajono gyventojas. Įtariama, jog jis savo namuose Panevėžio rajone, smurtavo prieš moterį,

Apie 3.30 val. Panevėžyje, Varpo g., trys nepažįstami asmenys mėtė petardas į namo kiemą. 23-ejų metų moteris ir du jos draugai išėjo jų tramdyti. Grumtynių metu vienas iš asmenų jiems papurškė ašarinių dujų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius