Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 7d. 19:55

Naujųjų pradžia Panevėžio policijos akimis: smurtas, greitis, alkoholis, žodžiu – nieko nauja

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Pirmosios Naujųjų metų savaitės policijos įvykių apžvalgoje – įprasti kriminaliniai įvykiai, daugeliu atvejų neatsiejami ir nuo alkoholio vartojimo.

Panevėžys 2019 metus pasitiko įprastai – pareigūnai vis dar daugiausiai iškvietimų sulaukia dėl smurto artimoje aplinkoje, vagysčių.

Sausio 1–7 dienomis Panevėžio apskr. VPK Patrulių kuopos pareigūnai vyko į 233 iškvietimus, 32 iš jų dėl smurto artimoje aplinkoje, iš jų pasitvirtinus 18 – pradėti ikiteisminiai tyrimai. 4 kartus pareigūnai buvo iškviesti, nesant pagalbos poreikio, todėl pranešėjams skirtos baudos. (LR ANK 493 staipsnis)

Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos kelių patrulių kuopos pareigūnai vyko į 97 iškvietimus. 5 neblaiviems vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Per pirmąją Naujųjų metų savaitę Panevėžio apskrities policija pradėjo 81 ikiteisminį tyrimą. 15 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenami namai, 2 negyvenami namai, 6 automobiliai, įvykdytos 4 kitos vagystės). Padaugėjo vagysčių iš automobilių, ilgapirščiai kėsinosi ir į išorines transporto priemonių detales, veidrodėlius, groteles.

Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl turto sugadinimo, 4 – dėl dingusių be žinios (visi dėl nepilnamečių vaikų globos namų globotinių).

Šią savaitę pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai – mirties priežasčiai nustatyti, 5 – dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatytas 41 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Naujuosius metus areštinėje pradėjo 66 panevėžiečiai.

Naujuosius metus areštinėje pradėjo 66 asmenys.

Užfiksuoti 27 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. 18 vairuotojų, net ir esant slidžiai kelio dangai, viršijo leistiną greitį.

Užregistruota 20 eismo įvykių: 11 Panevėžio mieste, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės, ir 9 eismo įvykiai Panevėžio rajone, iš jų 2 įskaitiniai, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės.

Policija primena vairuoti atsižvelgiant į oro sąlygas, slidžią kelio dangą, neviršyti leistino greičio, segėti saugos diržus. Būti pakantiems visiems eismo dalyviams. Saugokime vieni kitus kelyje, užkirskime kelią nelaimėms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min