Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 2d. 20:12

Naujųjų pratęsimas Trakų cerkvės varpinėje: girtą ir triukšmaujantį vyrą policija surakino antrankiais, ugniagesiai išnešė į lauką, o medikai išvežė į ligoninę

Trakų Švč. Dievo Motinos Gimimo cerkvė
Tomo Čekanavičiaus/wikipedia.org nuotr. / Trakų Švč. Dievo Motinos Gimimo cerkvė

Į Trakų cerkvės varpinę patekęs girtas vyras trečiadienio pavakare ant kojų sukėlė visas miestelio specialiąsias tarnybas. Policija triukšmadarį surakino antrankiais, žemėn iš varpinės jį nukėlė ugniagesiai gelbėtojai, o medikai vyrą išvežė į ligoninę.

Incidentas Trakų Švč. Dievo Motinos Gimimo cerkvėje Maironio g. įvyko šiek tiek prieš 17 val. Į policiją paskambinę cerkvės darbuotojai pareigūnams pasiskundė, kad į varpinę pateko girtas vyras. Jis triukšmauja, trukdo dirbti, nenori išeiti.

Paaiškėjo, kad vyras ne tik girtas, bet, panašu, ir sumuštas. Apie 16.59 val. prie cerkvės buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Pareigūnų antrankiais surakintą vyrą ugniagesiai iš varpinės nukėlė žemėn, išnešė į lauką ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Gydytojai vyriškį nuvežė į ligoninę.

Visas įvykio aplinkybes toliau aiškinasi Trakų policijos pareigūnai.

Trakų Švč. Dievo Motinos Gimimo cerkvė pastatyta 1863 m. Per Pirmąjį pasaulinį karą pusė cerkvės buvo sugriauta, todėl tikintieji buvo priversti į pamaldas rinkti ir melstis privačiuose namuose.

1938 m. atliktas kapitalinis cerkvės remontas, čia vėl atnaujintos pamaldos.

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Viską siųskite adresu 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min