Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 11d. 18:09

Ne tik „Priusas“ virto fakelu: gaisrų kronikoje – ir „Porsche“, „Infiniti“, „Niva“, BMW

Šeškinėje degė „Toyota Prius“
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / Šeškinėje sudegė „Toyota Prius“, termiškai paveiktas ir šalia stovėjęs automobilis „Nissan Almera“.
Išskirtinė transporto priemonės markė nuo gaisrų, žinoma, neapsaugo. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, pastarosios dienomis netrūko karštų įvykių, kuomet ugnis niokojo transporto priemones, dalis kurių pavadinimų į gaisrininkų suvestinę pakliūva palyginti retai.

Praėjusį savaitgalį 15min pasakojo, kaip daugelis vilniečių tapo dramatiško incidento liudininkais: vairuotojas ir aplinkiniai galėjo tik bejėgiškai stebėti Šeškinės gatvėje fakelu virtusį ir beveik visiškai sudegusį „Toyota Prius“ hibridinį automobilį.

Transporto priemonių gaisrų pastaruoju metu fiksuota ir daugiau, PAGD kronikose figūruoja ir palyginti egzotiški pavadinimai: „Porsche“, „Infiniti“, „Niva“.

Tą pačią spalio 9-ąją sostinės Antakalnio rajone, ties Stepono Batoro ir Rudens g. sankirta, užsidegė nesenas, prabangus visureigis.
Apie 10 valandą į įvykio vietą atvykus gelbėtojams, degė automobilio „Porsche Cayenne“ variklio skyrius. Gaisro metu degė izoliacinė medžiaga tarp variklio ir salono sienelės. Liepsnos sutramdytos per 6-7 minutes.

To paties šeštadienio ankstų rytą, 03.37 val., sulaukta iškvietimo į Klaipėdos rajoną – Gargžduose, Laugalių g., ir degė transporto priemonė. Praneša, kad liepsnoja nemažas automobilių garažas (20x3 metro). Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė automobilis „Infiniti“ ir stoginė virš jo. Išdegė automobilio vidus ir variklio skyrius. Nuo automobilio užsidegė stoginė.

Gaisro metu sudegė medinės konstrukcijos, nudegė skarda dengtas stogas. Įvykio metu buvo nupjauta spyna į pagalbines patalpas (jose buvo automobilis), viduje gaisro požymių ir žmonių nerasta.

Dar penktadienį, 14.51 val., Šalčininkų rajone, Kalesninkų kaime, atvira liepsna degė automobilių dirbtuvės. Gesindamas gaisrą ranką apdegė darbuotojas. Jam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu sudegė prie pastato stovėjęs rusiškas lengvasis automobilis „Niva“, viduje buvę 3 suvirinimo aparatai, automobilinis keltuvas, darbo įrankiai, apdegė medinės stogo konstrukcijos, išdegė vidus, buvo išardyta apie 30 kv. m sienų ir apie 20 kv. m stogo dangos.

Penktadienio vakarą Ukmergės rajone, Taujėnų sen., Bagnapolio kaime, irgi degė transporto priemonė. Atvykus gelbėtojams, iš lengvojo automobilio BMW variklio skyriaus rūko dūmai. Apdegė variklio skyrius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min