Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 07, 16:37

Ne vietoje pastatyti automobiliai sujaukė tarnybų darbą

Smulkus incidentas sostinės Filaretų gatvėje dar kartą priminė apie daugiabučių kiemuose ir pravažiavimuose draudžiamose vietose paliktų automobilių problemą.
Incidentas Filaretų gatvėje
Incidentas Filaretų gatvėje / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Ketvirtadienį po vidurdienio vandenvežiu komunikacinių tinklų tvarkyti važiavę darbininkai buvo priversti keletui valandų atidėti savo planuotus darbus.

Iš pagrindinės Olandų gatvės pasukę į tarp penkiaaukščių vingiuojančią Filaretų gatvę jie savo tikslo taip ir nepasiekė. Nors šioje gatvės atkarpoje automobilius statyti leidžiama tik vienoje pusėje, tačiau vairuotojams tai nė motais.

Tvarkyti komunikacinių tinklų vykę darbininkai buvo priversti laukti policijos, mat savo mašiną ant kelio palikęs vairuotojas taip ir neatsirado.

Cisternos vairuotojas, bandydamas išlaviruoti tarp neleistinoje vietoje paliktų automobilių, kliudė vieną iš jų. Lengvasis „Peugeot“ buvo apgadintas nedaug, tačiau eismas gatve sustojo visiškai. Tvarkyti komunikacinių tinklų vykę darbininkai buvo priversti laukti policijos, mat savo mašiną ant kelio palikęs vairuotojas taip ir neatsirado.

Pamatę, kad įvyko avarija, ir supratę, kad laukiama policijos pareigūnų, kiti eismo taisyklių pažeidėjai suskubo patraukti savo transporto priemones, paliktas draudžiamoje stovėti zonoje.

Nors šioje gatvėje pastatyti aiškiai matomi ženklai, draudžiantys statyti automobilius, tačiau vairuotojai jų nepaiso, kadangi niekas jų nebaudžia už eismo taisyklių nepaisymą.

Šiuo atveju savo tikslo nepasiekė vandenį vežęs sunkvežimis. Tačiau tik laiko klausimas, kada šia ar kitomis užstatytomis gatvėmis gaisro nesugebės pasiekti gelbėtojų automobiliai. Mat jiems tokiu atveju galioja tos pačios taisyklės. Patekę į panašią situaciją, jie būtų priversti laukti policijos pareigūnų ir pildyti deklaracijas. O į gaisrą turėtų būti pasiųstas kitas automobilis.

Atvejus, kai dėl smulkių eismo įvykių ar ne vietoje paliktų automobilių sudega turtas ar net žūsta žmonės, gelbėtojai skaičiuoja dešimtimis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min