-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Neatidi „Volvo“ visureigio vairuotoja netyčia sukėlė nuožmų saugumo išbandymą

Rugpjūčio 26 dieną, trečiadienį, pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, įvyko 16 eismo įvykių, kuriuose sužeisti 27 eismo dalyviai.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / LKPT nuotr.

Rugpjūčio 26-oji buvo trečia iš eilės diena be žuvusiųjų keliuose, pranešime pažymi LKPT atstovai. Tačiau klaidų eismo dalyviai neišvengė ir pastarąją parą.

Ryte, apie septintą, Pasvalio rajone, magistraliniame kelyje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, „Volvo XC90“ markės automobilio vairuotoja įvažiavo į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą, atsitrenkė į „Volvo“ markės krovininį automobilį su puspriekabe. Po susiduriamo „Volvo XC90“ automobilis nuvažiavo į kelkraščio griovį. Įvykio metu sužeisti 4 žmonės ( 2 vairuotojai ir 2 keleiviai).

Apie devintą ryto, Kupiškio rajone, Skverbų kaime, „Mercedes-Benz“ automobilio vairuotojas bandydamas išvengti susidūrimo su ta pačią kryptimi judančiu traktoriumi, nesuvaldęs automobilio nuvažiavo nuo kelio. Įvykio metu sužaloti 5 eismo dalyviai (automobilio vairuotojas ir 4 keleiviai).

Ryte, apie dešimtą, Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, 1-osios serijos BMW automobilį vairavusi moteris, nepraleido per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusios pėsčiosios ir ją kliudė. Sužalota pėsčioji.

Apie pusę vienuoliktos ryte, Vilniuje, Antakalnio gatvėje jaunas vyras, vairuodamas „Renault“ automobilį, važiuodamas atbulas kliudė, nepėsčiųjų perėją ėjusį, garbaus amžiaus pėsčiąjį ir jį sužalojo.

Tuo pačiu laiku Jonavoje, Žeimių gatvėje, 1936 metais gimęs senjoras, vairuodamas „Mercedes-Benz“ automobilį, išvažiavo į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą ir partrenkė šaligatviu ėjusią pėsčiąją. Bandydamas iš eismo įvykio vietos pasišalinti vairuotojas buvo sustabdytas kitų, eismo įvykį mačiusių, vairuotojų.

Apie puse šešių, vakaro, Vilniuje, Bebrų gatvėje jaunas vyras, vairuodamas „Fiat Ducato“ automobilį ir sukdamas į dešinę kliudė dviračiu važiavusį vyrą. Įvykio metu sužeistas dviračio vairuotojas.

Vakare, apie aštuntą, Kauno rajone, kelyje Vaišvydava–Piliuona–Pakuonis–Pabališkiai, 18 metų vairuotojas, kelio vingyje nesuvaldė „VW Golf“ markės automobilio, nuvažiavęs nuo kelio atsitrenkė į medį. Įvykio metu sužeistas automobilio vairuotojas ir 16 metų keleivė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius