TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neblaivi Garliavos seniūnė Rasa Grigienė sudaužė valdišką automobilį ir pateko į ligoninę (nuotraukos, papildyta 12.17 val.)

Įvykio vietoje
Aliaus Koroliovo/15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Garliavos miestelio seniūnė Rasa Raimonda Grigienė, kaip įtariama, neblaivi vairuodama automobilį sukėlė avariją ir pateko į ligoninę.

Kaip informuoja Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 20.30 val. Kauno rajone, Garliavoje, K.Donelaičio gatvėje, automobilis Citroen Berlingo su skiriamaisiais Kauno rajono savivaldybės ženklais, vairuojamas Kauno rajono savivaldybės Garliavos seniūnijos seniūnės Rasos Raimondos Grigienės (gimusi 1963 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą.

Per avariją nukentėjo vairuotoja. Moteris dėl girtumo ir galvos sumušimo pristatyta į ligoninę.

Įvykis tiriamas.

Per incidentą išversta dalis K.Donelaičio gatvėje stovinčio namo tvoros, valdiškas automobilis apgadintas gana smarkiai.

K.Donelaičio gatvė, kur įvyko avarija, šiuo metu labai slidi.

Papildyta 9.13 val.  Dėl Garliavos seniūnės sukeltos avarijos penktadienį Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos, laikinai pavaduojančios administracijos direktorių, Rasos Bandzienės įsakymu sudaryta komisija, kuri tirs galimą seniūnės R.R.Grigienės tarnybinį nusižengimą. Atlikto tyrimo rezultatai bus paskelbti vėliau.

Papildyta 9.42 val.: Pasak Kauno rajono savivaldybės atstovės Vilmos Kasperavičienės, savivaldybės kol kas nėra pasiekusi jokia oficiali informacija apie įvykį - žinoma tik tiek, kiek skelbia žiniasklaida.

„Žinau tik tiek, kad ji šiandien nepasirodė darbe“, - teigė V.Kasperavičienė.

Penktadienį Kauno rajone lankosi Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Vizito metu suplanuotas apsilankymas ir Garliavos kultūros centre, kur su ministre turėjo susitikti vietos gyventojai, taip pat į nemalonią situaciją įklimpusi Garliavos seniūnė.

Papildyta 12.17 val. Garliavos seniūnės pavaduotojas Justinas Juozas Backūnas, paklaustas, kaip laikosi jo viršininkė, patikino nieko apie tai negirdėjęs. Vyriškis, išgirdęs klausimą, kas šiuo metu vadovauja seniūnijai, kalbėjo: „Kol kas laikino vadovo nėra. Ir net nežinau, kur ji yra. Šiandien ji išvis nepasirodė darbe. Nežinau, serga ar kur ji yra. Kai seniūnė atostogauja arba serga, direktoriaus (Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus – 15min.lt) įsakymu būna paskiriamas, kas ją pavaduoja. Šiaip esame du pavaduotojai ir savo darbą vykdome. Direktoriaus įsakymo dėl pavadavimo kol kas nėra“.

Krašto apsaugos ministrė R.Juknevičienė penktadienį lankysis ne tik Garliavos kultūros centre, bet ir miestelyje esančioje Juozo Lukšos gimnazijoje bei kareivišką aprangą gaminančioje įmonėje „Garlita“. Kas pavaduos ministrę po minėtas vietas lydėti turėjusią seniūnę, J.Backūnas pasakyti negalėjo.

Tapote įvykio liudininku? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos iš įvykio vietos? Parodykite šiuos vaizdus  kitiems 15min.lt skaitytojams. Nuotraukas ir vaizdo medžiagą siųskite adresu 15min@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min