2012-02-14 15:24

Neblaivi kaunietė mėtė indus, maistą ir grasino nužudyti savo sutuoktinį

Valentino dienos išvakarėse, vasario 13 d., gautas 50 m. kauniečio pranešimas, kad 42 m. neblaivi jo sutuoktinė namuose mėtė indus, maistą.
Akcijos organizatoriai priėmė įvairius indus, taip pat ir puodus
Indai. Asociatyvinė nuotr. / Lietuvos "Caritas" nuotr.

Įsisiautėjusi moteris grasino nužudyti pareiškėją. Ji uždaryta į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą