TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neblaivių jaunuolių naktinis pasivažinėjimas svetimu traktoriumi Lazdijuose baigėsi klampioje pievoje

traktorius
Vilmos Danauskienės nuotr. / traktorius
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio naktį neblaivūs svetimu traktoriumi po Lazdijų miestą važinėjęsi lazdijiškiai – 18-os metų Aurimas Ramanskas ir 16-metis jo giminaitis Modestas R. – sugebėjo pasprukti nuo juos besivijusių Lazdijų rajono policijos patrulių, kai traktoriumi kirto pėsčiųjų tiltelį per Raišupio upelį Lazdijų miesto parke. Policijos patruliai nerizikavo tarnybiniu automobiliu važiuoti ant pėsčiųjų tilto.

Kaip 15min.lt trečiadienį sakė šaltiniai Lazdijų rajono policijos komisariate, kovo 4-osios vakarą, sutemus, išjungtais žibintais traktoriumi „MTZ“ Lazdijų miesto Sodų gatve važiavę jaunuoliai, pamatę atvažiuojantį policijos patrulių tarnybinį automobilį „Škoda“, metėsi į pėsčiųjų taką per Lazdijų miesto parką.

Policijos patruliai tarnybiniu automobiliu vijosi iš paskos. Traktoriaus kabinoje sėdėjo du jaunuoliai – abu gerai žinomi policijos pareigūnams.

Policijos pareigūnų nuostabai, girto A.Ramansko vairuojamas traktorius staiga metėsi per pėsčiųjų tiltą. Tarnybine „Škoda“ pareigūnai tokiai avantiūrai nesiryžo ir apsisukę nulėkė Turistų gatve, tikėdamiesi pabėgėliams užkirsti kelią, kai šie iš miesto parko išsuks į miesto pakraštyje esančią gatvę.

Vilmos Danauskienės nuotr./tiltelis
Vilmos Danauskienės nuotr./tiltelis

Vėliau pareigūnai smalsumo dėlei išmatavo: tilto per upelį plotis siekia 2,10 metro, o traktoriaus plotis – 1,90 metro. „Tik neblaivus arba beprotis galėjo ryžtis ten važiuoti“, – sakė pareigūnai.

Kelią blokuojantis policijos automobilis su įjungtais švyturėliais bėglių nesutrikdė: išsukę Parko gatve, jie kirto Turistų plentą ir pasileido Bajoriškių kaimo laukais.

Tik neblaivus arba beprotis galėjo ryžtis ten važiuoti.

Policijos pareigūnai vytis paskui klampia pieva nesiryžo ir važiavo plentu. Ties Kuklių kaimu traktorius įklimpo pievoje, o jaunuoliai, prisidengdami tamsa, paspruko ir pasislėpė.

Paaiškėjo, kad traktorius priklauso Kuklių kaimo gyventojui 87 metų Vytautui Pakutkai. Senolio sūnus anksčiau gyveno su A.Ramansko motina. Moteriai mirus, posūnis kartais apsistoja šioje sodyboje, talkina ūkio darbuose.

Nors pareigūnai dar naktį bandė prisibelsti į V.Pakutkos namus, kur įtarė pasislėpus bėglius A.Ramanską ir jo 16-metį giminaitį, durų patruliams niekas neatidarė.

Į policiją traktoriumi nuo policijos pabėgusį A.Ramanską policijos pareigūnai sulaikė šįryt. Į komisariatą pristatytam vaikinui buvo nustatytas girtumas.

Niekur nedirbantys ir nesimokantys 18-metis ir 16-metis (pastarasis neseniai grįžo iš Vėliučionių socializacijos centro) apie naktinį įvykį pasakojo tarsi apie kino filmo vertą nuotykį.

Išsigandom ir bėgom.

Esą pasiėmę traktorių jie laukais atvažiavo iš Kuklių kaimo keletą kilometrų iki „Statoil“ degalinės Lazdijų miesto pakraštyje, vėliau – pėsčiųjų taku per miesto parką traktoriumi atvažiavo į Sodų gatvėje esantį prekybos centrą, čia apsipirko ir rengėsi tuo pačiu keliu grįžti atgal pas V.Pakutką, kai pamatė važiuojantį policijos automobilį.

„Išsigandom ir bėgom“, – tepaaiškino savo poelgį.

A.Ramanskui gresia administracinė bauda iki 5000 litų. Teismas taip pat gali konfiskuoti 87-erių metų V.Pakutkos traktorių. Pačiam senoliui taip pat bus surašytas protokolas ir skirta bauda – už tai, kad leido vairuotojo pažymėjimo neturinčiam, neblaiviam anūkui sėsti už vairo.

Purvyne naktį įklimpusį traktorių ištraukė iškviesti techninės pagalbos kelyje darbuotojai. Transporto priemonė šiuo metu sulaikyta ir stovi saugojimo aikštelėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min