Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Neblaivus vairavęs Pagėgių viešosios policijos vadovas Valdas Vytuvis atleistas pagrįstai

Daugiau nei prieš metus neblaivus prie vairo sulaikytas Pagėgių policijos komisariato Viešosios tvarkos poskyrio buvęs vadovas Valdas Vytuvis iš tarnybos policijoje atleistas pagrįstai. Tai galutine ir neskundžiama nutartimi pirmadienį konstatavo Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.
Valdas Vytuvis
Valdas Vytuvis / Pagėgių policijos nuotr.

Tuometinio pareigūno nuosavą automobilį „Audi 100“ 2011-ųjų balandį Piktupėnų kaime sustabdė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Policijos departamentas skelbė, kad Viešosios tvarkos poskyrio viršininkas V.Vytuvis atsisakė kolegoms pūsti į alkoholio matuoklį, o nuvykus į ligoninę, jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Viešosios tvarkos viršininkas įkliuvo ne tarnybos metu.

V.Vytuvis buvo nušalintas nuo tarnybos, pradėtas tarnybinis patikrinimas. Viešosios policijos vadovui buvo įteiktas pranešimas apie galimai padarytą tarnybinį pažeidimą. Pagėgių policijos komisariato Viešosios tvarkos poskyrio viršininkui pavaldus yra Kelių policijos grupės viršininkas. Taigi V.Vytuvis buvo atsakingas už eismo saugumą Pagėgiuose.

V.Vytuvis iš darbo buvo atleistas už pareigūno vardo pažeminimą.

Iš tarnybos policijoje atleistas Pagėgių policijos komisariato Viešosios tvarkos poskyrio vadovas iš pradžių su skundu kreipėsi į Klaipėdos apygardos administracinį teismą, prašydamas pripažinti jo atleidimą neteisėtu. Šiemet kovo 12 dieną pareiškėjo skundas atmestas kaip nepagrįstas. Tada V.Vytuvis parašė apeliacinį skundą Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui. Jis teigė, kad pirmos instancijos teismas nevisapusiškai išnagrinėjo bylai reikšmingas faktines aplinkybes, nebuvo pasisakyta dėl visų jo argumentų, netinkamai išaiškintos ir pritaikytos pareigūno vardo pažeminimo institutą reglamentuojančios materialinės teisės normos.

Tačiau LVAT pritarė Klaipėdos apygardos administracinio teismo motyvams ir skundą atmetė.

LVAT pirmininko pavaduotojo patarėja Asta Adamonytė BNS sakė, kad teisėjų kolegija nusprendė, jog nebuvo pažeistos nei materialinės, nei procesinės teisės normos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius