Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 2d. 19:51

Neblaivus vilnietis saugomoje kelių policijos aikštelėje pasijuto nuotykių filmo herojumi

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija

Iš pažeidimo vietos priverstinai išgabento automobilio „Škoda“ savininkas, atėjęs atsiimti transporto priemonės, per karštą ir neblaivią galvą prisidarė dar daugiau bei didesnių rūpesčių.

Eiti į policiją atsiimti netinkamai paliktos ir priverstinai išvežtos transporto priemonės neišsiblaivius – bloga mintis.

Tuo įsitikino vienas vilnietis, per girtumą ir kvailumą prisidaręs dar daugiau rūpesčių. Automobilį „Škoda“ neseniai jis paliko ten, kur mašina trukdė eismui ir kėlė grėsmę saugumui.

Signalą apie tai gavę policijos pareigūnai išvežė  transporto priemonę į saugomą aikštelę prie kelių policijos būstinės sostinės Giraitės gatvėje.

Iš ryto pažeidėjas atvyko atsiimti automobilio. Kompaniją jam palaikė keli bičiuliai.

Aikštelės sargas įsitikino, kad vyriškis susitvarkęs su pareigūnais visus formalumus, toliau laikyti transporto priemonę konfiskuotą nebuvo jokio pagrindo. Vienintelis dalykas – už priverstinio nuvežimo ir saugojimo paslaugą vairuotojas privalėjo sumokėti 200 litų.

Ši žinia jį įsiutino ir privertė elgtis neapgalvotai.

Mašinos raktelius turėjęs vyriškis puolė prie vairo, paleido variklį ir ketino išvažiuoti pro vartus, grasindamas juo taranuoti. Sargas juos spėjo užtrenkti prieš pat nosį.

Maža to, apsaugininkas pavojaus mygtuku iškvietė „Ekskomisarų biuro“ komandą.

Atvykus pastiprinimui, į incidento vietą buvo pakviesti ir kelių policijos pareigūnai. Jie nustatė, kad „Škoda“ savininkas veržėsi iš saugojimo aikštelės ne tik nesusimokėjęs, bet ir neblaivus.

Už tai jam gresia vairuotojo pažymėjimo atėmimas ir tūkstantinė bauda.

Pagal surašytą administracinį teisės pažeidimo protokolą nuobaudą aršiajam pažeidėjui skirs teismas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min