Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neblaivus žolės pjovėjas Telšiuose merginai sužalojo krūtinę

IMG_2261
Giedros Akavickienės nuotr. / Neblaivus žolės pjovėjas merginai sužalojo krūtinę
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

26 metų telšiškei pasideginimas ant žolytės prie Masčio ežero baigėsi mėlyne ant krūtinės.

Už Europos Sąjungos pinigus pagal projektą sutvarkyta Masčio ežero pakrantė Telšiuose traukia lankytojus. Karštomis vasaros dienomis pliažuose deginasi merginų kompanijos.

Tą nelaimingą dieną viename iš Masčio ežero pliažų deginosi būrelis merginų. Pasak įvykio liudininkų, draugės gulėjo ne ant smėlio, o ant šalia esančios žolės. Pievą pradėjus pjauti darbininkui, merginos esą nesitraukė, toliau vartėsi priešais saulę.

Giedros Akavickienės nuotr./Masčio ežeras
Giedros Akavickienės nuotr./Masčio ežeras


 Darbininkas, vairuodamas žoliapjovę-traktoriuką, suko aplink ratus, kol staiga į merginų būrį nuskriejo akmuo, pasigirdo cypimas. Liudininkai pasakojo, kad krūtinę susiėmusi mergina esą rodė kumščio dydžio akmenį ir apkaltino žolę pjovusį darbininką, kad tas nemokantis dirbti.

Giedros Akavickienės nuotr./IMG_2267
Giedros Akavickienės nuotr./IMG_2267

Apie skaudžią nelaimę Telšių policiją informavo nukentėjusiosios mama. Moteris aiškino, kad pjaunant žolę iš žoliapjovės išsprūdęs akmuo sužeidė jos dukrą. Pranešėja su pareigūnais pasidalino įtarimais, kad žolės pjovėjas  gali būti neblaivus.

Atvykus policijos pareigūnams, įtarimai pasitvirtino – Telšių rajono savivaldybės įmonėje „Telšių butų ūkis“ dirbančiam 48 metų telšiškiui G.K. nustatytas lengvas, 0,79 prom., girtumas.

Darbininkas tvirtino karštą dieną per pietus atsigaivinęs šalto alaus bokalu ir viskas.

Neblaivus žolės pjovėjas  į Policijos komisariatą pristatytas apklausti, apie jį informuotas darbdavys, kuriam teks nuspręsti, kaip auklėti darbininką.

Į pliažą prie Masčio ežero buvo iškviesta Greitoji medicinos pagalba. Sužalota mergina nugabenta į Regioninę Telšių ligoninę, kur Priėmimo skyriuje jai diagnozuotas dešinės pusės krūtinės sumušimas. Po apžiūros nukentėjusioji  išleista gydytis į namus.

Kaip  informavo Telšių policija, dėl šio įvykio atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą, nukentėjusiajai pasiūlyta kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka.

Nors, pasak pakrantėje buvusių žmonių, prisidirbęs darbininkas atsiprašė nukentėjusiosios, mergina esą pareiškusi, jog jiedu dar susitiksią teisme.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min