Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nedrausmingi vairuotojai toliau šturmuoja Ramoniškių punktą

Stop. Kontrolė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Stop. Kontrolė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagėgių pasieniečiai pričiupo dar penkis nedrausmingus vairuotojus, kurie į Rusiją per Ramoniškių punktą bandė išvažiuoti neteisėtai aplenkdami kitus eilėje laukiančius vairuotojus. Kuklumu nepasižymėjo ir gimtinėn per Medininkų punktą vykęs baltarusis, panašiai bandęs įvažiuoti į punktą ir atsisakęs grįžti į eilės galą.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį Ramoniškių kontrolės punkte dirbantys VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai per vaizdo stebėjimo kameras pastebėjo, kaip aplenkdami eilėje stovėjusias kitas transporto priemones į punkto teritoriją įvažiavo du Volkswagen Passat. 22-ejų ir 23-ejų jų vairuotojai, Šakių rajono gyventojai, neturėjo teisės automobiliais patekti į pasienio kontrolės punktą be eilės.

Panašiai elgėsi ir 19-metis Jurbarko rajono gyventojas, vairavęs Audi 100, bei 24-erių Šakių rajono gyventojas, automobilio Volkswagen Passat vairuotojas.

Visiems keturiems įžūlėliams Rociškių užkardos pasieniečiai dėl Pasienio kontrolės punktų veiklos taisyklių pažeidimų pradėjo administracines bylas.

Dar vieną nedrausmingą vairuotoją pasieniečiai taip pat užfiksavo per Ramoniškių punkte ir jo prieigose sumontuotą vaizdo stebėjimo sistemą. 57-erių Šakių rajono gyventojas automobiliu Audi 80 kirto ištisinę kelio liniją ir į Ramoniškių punktą sumanė irgi įvažiuoti lenkdamas kitus eilėjė laukiančius vairuotojus.

Dėl Pasienio kontrolės punktų veiklos taisyklių pažeidimų VSAT pareigūnai jam irgi pradėjo administracinės bylos teiseną. Be to, dėl kelio ženklinimo nesilaikymo jam administracinę bylą pradės ir Šakių policija, kuriai medžiagą apie šį pažeidimą perduos pasieniečiai.

Nedrausmingų vairuotojų Ramoniškių punkto prieigose pastaruoju metu netrūksta. Pirmadienį VSAT pareigūnai sulaikė 7 vairuotojus, kurie keldami eilėje stovinčiųjų nepasitenkinimą ir juos aplenkdami bandė per Ramoniškių punktą patekti į Kaliningrado sritį. Antradienį pasieniečiai sulaikė dar 4 tokius įžūlėlius.

Aistras prie šio punkto dažniausiai kelia į Kaliningrado sritį atsivežti pigesnio kuro besiveržiantys vairuotojai.

Eilėje negaišti ketvirtadienį bandė ir per Medininkų kontrolės punktą namo vykęs 44-erių Baltarusijos pilietis, mikroautobuso Volkswagen Transporter vairuotojas. Jį sulaikė Vilniaus rinktinės pasieniečiai, nes užsienietis link punkto vedančiame kelyje Vilnius–Minskas važiavo priešpriešine eismo juosta. Taip jis aplenkė laukiančius vairuotojus ir prie pat punkto bandė įvažiuoti į automobilių eilę.

Baltarusiui buvo nė motais, kad jis trukdė kitų transporto priemonių vykimui į punkto teritoriją ir VSAT pareigūnų darbui.

Pasieniečiai nurodė vairuotojui grįžti automobiliu eilės galą, tačiau šis ėmė priešgyniauti ir nenorėjo to daryti.

Todėl baltarusis buvo sulaikytas ir atvesdintas į pasieniečių patalpas Medininkų punkte. Čia išnagrinėję administracinę bylą dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo VSAT pareigūnai jam skyrė 225 Lt baudą. Tik tuomet vairuotojui leista išvykti iš Lietuvos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min