Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 14:04

Neetišką „Facebook“ komentarą apie Šilalės patrulį teismas įvertino 90 eurų bauda

Pareigūnai dar kartą įspėja, kad netoleruos įžeidžiančio turinio įrašų ir nesileis žeminami viešojoje erdvėje, ketvirtadienį paviešintame pranešime žiniasklaidai skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).
Įvykio vietoje
Asociatyvi iliustracija: Šilalė, policija / Nojaus nuotr.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Policija Šilalės rajone“ buvo publikuota nuotrauka, kurioje užfiksuotas prie tarnybinio policijos automobilio stovintis pareigūnas.

Po šia nuotrauka iškalbos ir drąsos nestokojantis 43-iejų vyriškis parašė policijos garbę ir orumą žeminantį komentarą.

Vyras tokiais savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūno garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas).

Už šį neetišką komentarą skirtą pareigūnui, Šilalės rajono gyventojas turės sumokėti 90 eurų baudą.

Prašoma neįžeidinėti teisėsaugininkų: nepamirškite, kad įvairiose grupėse parašytus pranešimus ar komentarus stebi ir virtualusis policijos patrulis, ir kiti pareigūnai.

Primenama, kad policijos pareigūnus, sąžiningai vykdančius savo pareigas, gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai. Imuniteto valdybos pareigūnai dar kartą primena, kad rašydami žeminančio turinio žinutes, pagalvotumėte apie galimas pasekmes sau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min