Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 20d. 20:43

Negyvas Drąsius Kedys atpažintas atsitiktinai (atnaujinta 21.09 val., nuotraukos)

Mitingo akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr. / Kol Drąsius Kedys buvo dingęs, buvo surengtas ne vienas jo palaikymo mitingas.

Nesugaunamo bėglio, įtariamo dviejų žmonių nužudymu, Drąsiaus Kedžio artimieji pasakoja visiškai atsitiktinai radę jo kūną Kauno morge. Joks pareigūnas jiems nieko nepranešė apie aptiktą negyvėlį, o į morgą jie nuvyko savo iniciatyva.

Artimieji tvirtina nuo pat D.Kedžio dingimo po dvigubos žmogžudystės Kaune praėjusių metų spalio 5 dieną žiniasklaidoje ieškoję bet kokios informacijos apie rastus neatpažintus lavonus. Jie ne kartą lankėsi morguose, tačiau lig šiol jų nuogąstavimai, kad eilinis rastas negyvėlis gali būti D.Kedys, nepasitvirtindavo.

„Ir šį kartą į morgą važiavome gana drąsiai, nes net nesitikėjome, kad tai gali būti jis“, – naujienų portalui 15min.lt sakė D.Kedžio teta ir krikšto motina Audronė Skučienė.

Iš pradžių D.Kedį atpažino A.Skučienė ir jos sesuo, kita D.Kedžio teta Birutė Stepankevičienė. Vėliau į morgą nuvažiavo ir taip pat negyvėlį atpažino D.Kedžio pusseserė Sonata Žukauskienė ir sesuo Neringa Venckienė.

Pasak S.Žukauskienės, tik po to, kai artimieji atpažino ieškomiausią Lietuvos bėglį, prokuratūros pareigūnai išvažiavo prie Kauno marių apžiūrėti vietos, kurioje buvo rastas kūnas.

Bėglys buvo užsiauginęs ilgus plaukus ir juos persidažęs (papildyta 21 val.)

A.Skučienė žurnalistams pasakojo, kad morge artimieji pamatė, jog besislapstydamas D.Kedys buvo užsiauginęs ilgus plaukus ir juos persidažęs.

Atpažintas bėglys buvo ne tik iš veido, bet ir iš apgamo ant peties nugaros pusėje, sveikų, tvarkingų dantų. Nors A.Skučienė tikino nemačiusi drakono tatuiruotės D.Kedžio papilvėje, kai jis buvo gyvas, yra girdėjusi iš buvusios D.Kedžio sugyventinės Laimos Stankūnaitės, kad jis tokią tatuiruotę buvo pasidaręs.

Ši tatuiruotė minima ir Kauno rajono policijos suvestinėse, kuriose teigiama, kad šeštadienį Šlienavos kaimo apylinkėse buvo rastas neatpažintas vyro lavonas.

Nors artimieji neabejoja, kad Kauno centriniame morge gulintis lavonas yra D.Kedžio, Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis kol kas vienareikšmiškai to nepatvirtina. Planuojama atlikti palaikų genetinę ekspertizę, kuri turėtų išsklaidyti visas abejones.

Laidos nukirptą (papildyta 21.09 val.)

A.Skučienė pasakojo, kad D.Kedžio galva morge buvo kruvina. Moteris taip pat tikina, kad su ja morge bendravęs teismo medicinos ekspertas jai sakęs, jog D.Kedys galėjo būti nužudytas ir gulėti dumblyne prie marių nuo praėjusios savaitės antradienio arba trečiadienio.

S.Žukauskienė pridūrė, kad D.Kedžio rankos sustingusios sukryžiuotos. Pasak jos, dėl to ekspertai atmeta savižudybės versiją. S.Žukauskienė taip pat tvirtina, kad iš šalia D.Kedžio rasto pistoleto „lyg ir nebuvo iššauta“.

Nors visos mįslės dar neįmintos, artimieji jau planuoja D.Kedžio laidotuves. D.Kedys, pasak A.Skučienės, bus šarvojamas netoli namų esančiame Jonučių miestelyje. Laidoti ketinama penktadienį. Prieš šarvojant bus nukirpti plaukai, kad „jis būtų toks, koks buvo anksčiau“.

Antradienio vakarą visi artimieji rinkosi į Kedžių namus Garliavoje. Nuo D.Kedžio tėvų žinia buvo slepiama iki paskutinės akimirkos. Kai viską sužinojo ir tėvai, į namus teko kviesti greitąją pagalbą, nes D.Kedžio motinai pasidarė bloga. Šoko apimti ir kiti artimieji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min