Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 12:42

Neįgaliųjų vietoje „Audi A6“ pasistatęs emigrantas: „Man skauda koją“

Emigrantas "kelių erelis"
Giedros Akavickienės nuotr. / Emigrantas "kelių erelis"
Į Lietuvą atostogų grįžę emigrantai elgiasi taip, kaip užsienyje nedarytų. Tačiau jiems laikas suprasti, kad Lietuvoje pažeidimai taip pat nepraslysta pro pareigūnų ir gyventojų akis. Trečiadienio vakarą Telšiuose pilietiško telšiškio dėka protokolą užsidirbo įžūlus vairuotojas, kurio automobilis registruotas Didžiojoje Britanijoje.

Apie pusę dešimtos vakaro Žemaitijos sostinės Turgaus aikštėje prabangus automobilis „Audi A6“ riogsojo šalia prekybos centro „Maxima“ durų, neįgaliųjų vietoje, tuo piktindamas praeivius. Kol vieni garsiai aptarinėjo, kažkas iškvietė policiją.

Daugiau panašių situacijų rasite rubrikoje „Fotopolicija“.

Operatyviai atvykęs Kelių policijos ekipažas rado neįgaliųjų vietoje pastatytą „Audi A6“. Paprašius vairuotojo parodyti neįgaliojo pažymėjimą, kuris leidžia statyti mašiną neįgaliųjų vietoje, sveikas kaip ridikas vyriškis su pašaipa atsakė: „Pažymėjimo neturiu, bet man skauda koją.“

Tuomet policijos pareigūnai pasidomėjo, kodėl pilietis pasistatė automobilį draudžiamoje vietoje? „Tai kur man statyti tokią „krūtą“ mašiną?“ – pasipiktino 26 metų „kelių erelis“ K.K., kurio gyvenamoji vieta deklaruota Kretingos rajone.

Beje, tuo metu prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje buvo laisvų vietų, o tokių mašinų, kaip iš Didžiosios Britanijos atvykusio lietuvaičio, ir dar geresnių, Telšių gatvėse irgi apstu.

Pareigūnams įforminant pažeidimą, pro šalį ėjęs telšiškis replikavo: „Na, žmogau, „gražiai“ mašiną pastatei.“ Įtūžęs emigrantas  palydėjo jį: „Ne tavo reikalas.“

Nuo pažeidėjo kliuvo ir žurnalistei. „Kokią teisę turi paveiksluoti mano valstybinius numerius, ar nori, sudaužysiu tavo fotoaparatą?“. Paaiškinus, kad čia vieša vieta ir dar filmuojama, emigrantas pratrūko: „Eik tu n...“

Tiek iš pokalbio su pareigūnais, tiek su aplinkiniais buvo galima suprasti, kad jaunas užsienyje „prakutęs“ vairuotojas nesuprato savo kaltės, jo įsitikinimu, jeigu Lietuvoje važiuoji „krūta“ mašina, gali daryti, ką nori.

Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, jam teks atsakyti už kelio ženklų reikalavimų nesilaikymą. Jeigu emigrantas išrūks į Angliją nesumokėjęs paskirtos baudos, skola bus išieškoma per antstolių kontorą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min