Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neilos Bureikaitės nužudymu įtariamas Italijos verslininkas jau neigia kaltę

Neila ir Matteo aplinkiniams atrodi laimingi, tiesa, pastaruoju metu pora dažnokai pykdavosi.
Nuotrauka iš Facebook.com / Neila ir Matteo aplinkiniams atrodė laimingi, tiesa, pastaruoju metu pora dažnokai pykdavosi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvės Neilos Bureikaitės nužudymu įtariamas Italijos verslininkas Matteo Pepe, kuriam gali grėsti 24 metai kalėjimo, su advokatu dėlioja gynybines pozicijas.

Šeštadienio žmogžudystę ramiame Italijos Vasto miestelyje tiriantiems pareigūnams – netikėtas iššūkis. Jie priversti patys atkurti visą scenarijų ir surinkti įrodymus apie tai, kaip savaitgalį vyko kruvina lietuvės ir italo drama.

Šeštadienį 15min.lt skelbė, kad poros namuose rasta trim virtuvinio peilio dūriais į nugarą nužudyta 23-ejų metų N.Bureikaitė iš Lietuvos. Įtariant žmogžudyste, tą pačią dieną buvo sulaikytas Italijos verslininkas, statybų kompanijos savininkas 43-ejų metų M.Pepe.

Savaitgalį Italijos žiniasklaida skelbė neoficialią žinią, kad vyriškis prisipažino tyrėjams įvykdęs sunkų nusikaltimą. Apie tai byloja ir kai kurios įvykio aplinkybės. Pavyzdžiui, paskambinęs specialiosioms tarnyboms, M.Pepe paprašė atsiųsti greitąją pagalbą, nes esą jis pats yra sužeistas.

Toks kvietimas medikams pasirodė įtartinas, todėl nurodytu adresu nuvyko ir policijos pareigūnai.

Žiniasklaida citavo italo žodžius, kuriuos jis kartojo policininkams vos atidaręs duris: „Aš padariau nesąmonę“ (arba „kvailystę“ – red. past.).

Tačiau netrukus verslininkas pasisamdė advokatą ir jo pozicija pasikeitė.

Pirmadienį vietos žinių svetainė vastoweb.com jau cituoja M.Pepe interesams atstovaujantį teisininką, kuris aiškina, kad jo ginamasis pagrindiniu įtariamuoju tapo vien todėl, kad namuose tuo metu nebuvo kitų žmonių.

Teigiama, kad vienas iš tikėtinų žmogžudystės motyvų yra pavydas. Pareigūnai deda vilčių, kad pavyks atkurti ir išanalizuoti failus, esančius konflikto metu sudaužytame nešiojamame kompiuteryje. Gali būti, kad smurtą iššaukė kokie nors laiškeliai arba nuotraukos.

Beje, savaitgalį portalą 15min.lt neoficialiai konsultavęs teisės specialistas iš Italijos minėjo, kad už tyčinę žmogžudystę šalyje skiriama 24 metų laisvės atėmimo bausmė. Anot teisininko, bausmė iškart sutrumpinama trečdaliu, jei nusikaltimą įvykdęs asmuo pripažįsta kaltę ir bendradarbiauja su teisėsauga. Tai, kad sunkus nusikaltimas padaromas užvaldžius emocijoms, įtūžio priepuoliui, Italijoje jau senokai nebevertinama kaip lengvinanti aplinkybė.

Kaimynystėje gyvenantys žmonės vietos žurnalistams ir pareigūnams pasakojo, kad pastaruoju metu Matteo su Neila pykdavosi gana dažnai.

Kita vertus, kai kurie liudytojų pasakojimai byloja priešingai. Iškalbinga detalė: prieš kurį laiką pora pastebėta kavinėje, esančioje netoli miestelio teismo rūmų. Anot mačiusiųjų, italas atrodė taip susižavėjęs ir įsimylėjęs simpatišką, savo kūną itin puoselėjančią lietuvaitę, kad rūpindamasis ja net neleisdavo pačiai išmaišyti į kavą įberto cukraus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Nužudymas
Parašykite atsiliepimą apie 15min