Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragės teismas paskelbė verdiktą plovyklos darbuotojui, kuris kliento automobiliu girtas sukėlė avariją

Iš Prancūzijos sugrįžusią mašiną išvalyti nuvežęs tauragiškis patyrė šoką sužinojęs, kad mašina konfiskuota.
D.Krakio nuotr. / Iš Prancūzijos sugrįžusią mašiną išvalyti nuvežęs tauragiškis patyrė šoką sužinojęs, kad mašina konfiskuota.
Šaltinis: 15min
6
A A

„Nugalėjo sveikas protas“, – sako tauragiškis Donatas Krakys, patekęs į neįprastą situaciją, kuomet be jokios kaltės jam grėsė netekti savo automobilio. Antradienį Tauragės apylinkės teismas sprendė, kokią bausmę skirti ir ar konfiskuoti mašiną, su kuria neblaivus ir be vairuotojo teisių avariją sukėlė plovyklos, kurioje mašina buvo palikta, darbuotojas Žydrūnas Kakšys.

Svetimą automobilį, kurį tiesiog turėjo išvalyti, vairavęs Ž.Kakšys neblaivus prie vairo pagautas jau antrą kartą. Praėjusią vasarą jam buvo skirta per 1 000 eurų bauda, šįkart teismas vyrui skyrė 30 parų arešto. Automobilį paskelbė paliekantis savininkui.

Teismo sprendime nurodoma, jog automobilį plovykloje palikęs savininkas negalėjo numatyti kito asmens, šiuo atveju Ž.Kakšio, veiksmų, kuriam nebuvo suteikta teisė vairuoti automobilį. Savininkas su plovykla buvo pasirašęs sutartį, kurioje buvo numatyta, jog transporto priemone disponuoti negalima.

Neįprasta istorija

Istorija nutiko ilgąjį Šv. Velykų savaitgalį. Kovo 25-ąją D.Krakys autotralo pagalba į plovyklą pristatė automobilį ir pabrėžė, kad šiam neatlikta techninė apžiūra, neišpirktas draudimas. Mašina buvo ką tik parkeliavusi iš Prancūzijos ir tebebuvo su svetimos šalies numeriais. Išvalytą 2010 metų „Peugeot 3008” tauragiškis turėjo atsiimti po ilgojo Šv. Velykų savaitgalio, tačiau vėliau sužinojo, kad juo buvo sukelta avarija.

Avarija įvyko kovo 26 dieną, 15.05 val. Tauragės Prezidento gatvėje. Lenkimo manevrą atlikęs, Ž.Kakšys kliudė „Audi A4“ priekines dureles bei veidrodėlį ir iš įvykio vietos pasišalino. „Peugeot 3008“ automobiliui nubraižytos dešinės pusės keleivių durelės bei rato arka.

Vairuotojui nustatytas 0.75 promilių girtumas, jis neturi teisės vairuoti. Teisme vyras aiškino skubėjęs nupirkti pasibaigusių angliukų šlifavimo mašinai.

Pirmadienį Tauragės apylinkės teisme kaltininkas atsiprašė savininko. Vyras aiškino išvakarėse buvęs „baliuje“, tad į darbą atėjęs pagiringas.

Tris vaikus turintis Ž.Kakšys sakė apgailestaujantis ir prašė teisėjos, kad automobilį paliktų savininkui ir jo nekonfiskuotų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min